Charlotte Flair

Charlotte Flair

   

Charlotte Flair Kimdir? Charlotte Flair Boyu Kaç? Charlotte Flair Kaç Kilogram? Charlotte Flair nereli? Charlotte Flair Kaç yaşında? Charlotte Flair Vücut ölçüleri. Charlotte Flair’in hayatı. Charlotte Flair hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Charlotte Flair Tarihi?

Charlotte Flair 5 Nisan 1986 tarihinde doğmuştur.

Charlotte Flair Kaç Kilo?

Charlotte Flair 65 kilogram ağırlığındadır.

Charlotte Flair Boyu Kaç?

Charlotte Flair boyu 178 santimetredir.

Charlotte Flair Kaç Yaşında?

Charlotte Flair 37 yaşındadır.

İlgini Çekebilir!  Victoria Justice

Charlotte Flair Nerelidir?

Charlotte Flair Amerikalıdır.

Charlotte Flair Vücut Ölçüleri Nedir?

Charlotte FlairVücut Ölçüleri bilinmemektedir.

Charlotte Flair Instagram?

Charlotte Flair Instagram.

Charlotte Flair Biyografisi Ve Hayatı

Charlotte Flair, 5 Nisan 1986 doğumlu Amerikalı profesyonel güreşçidir. WWE’nin Raw brandında performans göstermektedir. Flair, 16 kez dünya şampiyonluğu kazanmış olup, bu alandaki rekoru paylaşmaktadır.

Flair, profesyonel güreşçi Ric Flair’in kızıdır. Güreş kariyerine 2012 yılında NXT’de başladı ve kısa sürede NXT Kadınlar Şampiyonu oldu. 2015 yılında Raw brandına yükseldi ve Raw Kadınlar Şampiyonluğu’nu kazandı. Flair, Raw Kadınlar Şampiyonluğu’nu 7 kez, SmackDown Kadınlar Şampiyonluğu’nu 5 kez, Divas Şampiyonluğu’nu 1 kez ve NXT Kadınlar Şampiyonluğu’nu 1 kez olmak üzere toplamda 16 kez dünya şampiyonluğu kazanmıştır.

İlgini Çekebilir!  Belkiz Kera Rashica

Flair, WWE’nin en popüler ve başarılı güreşçilerinden biridir. 2016 yılında Yılın Güreşçisi, 2017 yılında Yılın Kadın Güreşçisi ve 2018 yılında Yılın En İyi Maçını Yapan Kadın Güreşçisi ödüllerini kazanmıştır.

Flair, aynı zamanda başarılı bir iş kadınıdır. Kendi markası olan Charlotte Flair Collection’ı kurmuştur. Ayrıca, WWE’nin video oyunlarında yer almaktadır.

Flair, WWE’nin en ikonik güreşçilerinden biridir. Kariyeri boyunca birçok başarıya imza atmış ve WWE tarihine adını yazdırmıştır.

Paylaş