Cardi B

Cardi B

   

Cardi B Kimdir? Cardi B Boyu Kaç? Cardi B Kaç Kilogram? Cardi B nereli? Cardi B Kaç yaşında? Cardi B Youtube? Cardi B Instagram? Cardi B TikTok? Cardi B’in hayatı. Cardi B hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Cardi B Doğum Tarihi?

Cardi B 11 Ekim 1992 tarihinde doğmuştur.

İlgini Çekebilir!  Millie Bobby Brown

Cardi B Kaç Kilo?

Cardi B 65 kilogram ağırlığındadır.

Cardi B Boyu Kaç?

Cardi B boyu 165 santimetredir.

Cardi B Kaç Yaşında?

Cardi B 31 yaşındadır.

Cardi B Nerelidir?

Cardi B Amerikanlıdır.

Cardi B Vücut Ölçüleri Nedir?

Cardi B Vücut Ölçüleri 36-28-38 inç.

Cardi B Instagram?

Cardi B Instagram.

Cardi B Youtube?

Cardi B Youtube.

Cardi B TikTok?

Cardi B TikTok.

Cardi B Biyografisi Ve Hayatı

Cardi B, Belcalis Almanzar’ın sahne adıdır. Amerikalı rapçi, söz yazarı ve televizyon kişiliğidir. Bronx, New York’ta doğdu ve büyüdü. 2015 yılında VH1 reality dizisi Love & Hip Hop: New York’ta yer aldı. 2016 yılında Atlantic Records ile ilk stüdyo albümü Invasion of Privacy’nin yayınlanmasından önce iki mixtape çıkardı. Invasion of Privacy, eleştirmenlerce beğenilen bir başarı oldu ve ABD Billboard 200 listesinde bir numaradan çıkış yaptı. Billboard Hot 100 listesinde bir numaraya ulaşan “Bodak Yellow” ve “I Like It” single’ları dahil olmak üzere dört single çıkardı. Invasion of Privacy, En İyi Rap Albümü dalında Grammy Ödülü kazandı ve Cardi B’yi bu kategoride ödül kazanan ilk kadın solo rapçi yaptı.

İlgini Çekebilir!  Michal Krizo Krizanek

Cardi B, güçlü vokalleri ve kışkırtıcı sözleri ile tanınmaktadır. Şarkıları genellikle kadın güçlüğü, cinsellik ve sosyal adalet konularını ele alır. Kendini ifade etme özgürlüğünün bir savunucusudur ve sıklıkla platformunu sosyal konular hakkında konuşmak için kullanır.

Cardi B, 2017 yılında Forbes’un 30 Under 30 listesinde yer aldı ve 2018 yılında Time dergisinin Dünyanın En Etkili 100 Kişisi listesinde yer aldı.

Cardi B, müzik kariyerinin yanı sıra televizyonda da yer almaktadır. 2018 yılında Saturday Night Live’da yer aldı ve 2019 yılında The Hustlers’da rol aldı.

Cardi B, günümüzün en başarılı ve popüler rapçilerinden biridir. Müzik kariyeri boyunca birçok ödül kazandı ve platformunu sosyal konular hakkında konuşmak için kullandı. Cardi B, dünya çapında milyonlarca hayranı olan bir ikondur.

Paylaş