Tarih:Eylül 24, 2023
Bianca Belair

Bianca Belair

   

Bianca Belair Kimdir? Bianca Belair Boyu Kaç? Bianca Belair Kaç Kilogram? Bianca Belair nereli? Bianca Belair Vücut Ölçüleri Nedir? Bianca Belair Kaç yaşında? Bianca Belair Youtube? Bianca Belair Instagram? Bianca Belair TikTok? Bianca Belair ’in hayatı. Bianca Belair hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Bianca Belair Doğum Tarihi?

Bianca Belair 9 Nisan 1989 tarihinde doğmuştur.

Bianca Belair Kaç Kilo?

Bianca Belair 75 kilogram ağırlığındadır.

Bianca Belair Boyu Kaç?

Bianca Belair boyu 170 santimetredir.

Bianca Belair Kaç Yaşında?

Bianca Belair 34 yaşındadır.

Bianca Belair Nerelidir?

Bianca Belair Amerikalıdır.

Bianca Belair Vücut Ölçüleri Nedir?

Bianca Belair Vücut Ölçüsü 33-25-35 inç.

Bianca Belair Instagram?

Bianca Belair Instagram.

Bianca Belair Biyografisi Ve Hayatı

Bianca Belair, Amerikalı profesyonel güreşçidir. Şu anda World Wrestling Entertainment’ta (WWE) SmackDown markasında performans göstermektedir.

Bianca Nicole Crawford, 9 Nisan 1989 tarihinde Knoxville, Tennessee, Amerika Birleşik Devletleri’nde doğmuştur. Bianca Belair, güreş kariyerine 2015 yılında başlamıştır. 2016 yılında, NXT Women’s Championship turnuvasına katılmış ve turnuvayı kazanarak ilk NXT Women’s Champion olmuştur. 2018 yılında, WWE’ye yükselmiştir. 2020 yılında, Royal Rumble maçına katılarak Royal Rumble maçına katılan ilk Afrikalı-Amerikalı kadın olmuştur. 2021 yılında, WrestleMania 37’de, Sasha Banks ile karşılaşmış ve maçı kazanarak WWE Raw Women’s Championship kemerini kazanmıştır.

İlgini Çekebilir!  Edin Dzeko

Bianca Belair, güçlü ve atletik bir güreşçidir. Kendine özgü bir güreş tarzı vardır ve maçlarda genellikle uzun saçını kullanır. Bianca Belair, WWE’nin en popüler güreşçilerinden biridir ve birçok hayranı vardır.

Bianca Belair, 2021 yılında, ESPY Ödülleri’nde “En İyi WWE Anısı” ödülünü kazanmıştır.

Bianca Belair, WWE’de önemli başarılar elde etmiş bir güreşçidir. Güçlü, atletik ve kendine özgü bir güreş tarzına sahiptir. Bianca Belair, WWE’nin en popüler güreşçilerinden biridir ve birçok hayranı vardır.

Paylaş