Bella Hadid

Bella Hadid

   

Bella Hadid Kimdir? Bella Hadid Boyu Kaç? Bella Hadid Kaç Kilogram? Bella Hadid nereli? Bella Hadid Vücut Ölçüleri Nedir? Bella Hadid Kaç yaşında? Bella Hadid Youtube? Bella Hadid Instagram? Bella Hadid TikTok? Bella Hadid’in hayatı. Bella Hadid hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Bella Hadid Doğum Tarihi?

Bella Hadid 9 Ekim 1996 tarihinde doğmuştur.

Bella Hadid Kaç Kilo?

Bella Hadid 55 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Nelson Semedo

Bella Hadid Boyu Kaç?

Bella Hadid boyu 175 santimetredir.

Bella Hadid Kaç Yaşında?

Bella Hadid 27 yaşındadır.

Bella Hadid Nerelidir?

Bella Hadid Amerikalıdır.

Bella Hadid Vücut Ölçüleri Nedir?

Bella Hadid Vücut Ölçüsü 34-24-32 inç.

Bella Hadid Instagram?

Bella Hadid Instagram.

Bella Hadid Biyografisi Ve Hayatı

Bella Hadid, 9 Ekim 1996’da Washington, D.C.’de doğmuş Filistin asıllı Amerikalı modeldir. 175 cm boyunda ve 55 kg ağırlığındadır. 2014 yılında IMG Models ile sözleşme imzalayan Bella Hadid, kısa sürede dünyanın en popüler modellerinden biri haline gelmiştir.

Hadid, ilk olarak 2014 yılında Marc Jacobs’ın New York Moda Haftası defilesinde podyuma çıkmıştır. Ardından, Chanel, Dior, Versace, Gucci, Calvin Klein gibi dünyaca ünlü markaların defilelerinde boy göstermiştir. Bella Hadid, aynı zamanda Vogue, Harper’s Bazaar, Elle gibi ünlü moda dergilerinin kapaklarında yer almıştır.

İlgini Çekebilir!  Larissa Manoela

Hadid, sadece modellik kariyeriyle değil, aynı zamanda sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkat çekmektedir. Instagram’da 50 milyondan fazla takipçisi olan Bella Hadid, sık sık fotoğraflarını ve videolarını paylaşmaktadır. Bella Hadid, aynı zamanda sosyal medya aracılığıyla farkındalık yaratmak için de çalışmalar yapmaktadır.

Bella Hadid, 2016 yılında Lyme hastalığı teşhisi konulmuştur. Bu hastalık nedeniyle uzun süre tedavi gören Bella Hadid, hastalığı yenmeyi başarmıştır. Bella Hadid, Lyme hastalığıyla mücadele edenlere destek vermek için çalışmalar yapmaktadır.

Bella Hadid, 2018 yılında İngiliz şarkıcı The Weeknd ile ilişkiye başlamıştır. Çiftin ilişkisi 2019 yılında sona ermiştir. Bella Hadid, şu anda bekardır.

Bella Hadid, dünyanın en başarılı ve popüler modellerinden biridir. Aynı zamanda sosyal medya fenomeni ve Lyme hastalığıyla mücadele eden bir aktivisttir. Bella Hadid, genç yaşta elde ettiği başarılarıyla tüm dünyada milyonlarca insanın idolüdür.

Paylaş