Antony Starr

Antony Starr

   

Antony Starr Kimdir? Antony Starr Boyu Kaç? Antony Starr Kaç Kilogram? Antony Starr nereli? Antony Starr Kaç yaşında? Antony Starr Vücut ölçüleri. Antony Starr’in hayatı. Antony Starr hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Antony Starr Boyu Kaç?

Antony Starr boyu 180 santimetredir.

Antony Starr Kaç Kilo

Antony Starr 75 kilogram ağırlığındadır.

Antony Starr Göğsü Kaç Santimetre?

Antony Starr göğsü 104 santimetredir.

İlgini Çekebilir!  Lauren Cohan

Antony Starr Beli Kaç Santimetre?

Antony Starr beli 78 santimetredir.

Antony Starr Kolu Kaç Santimetre?

Antony Starr kolu 38 santimetredir.

Antony Starr Doğum Tarihi

Antony Starr 25 Ekim 1975 tarihinde doğmuştur.

Antony Starr Nereli

Antony Starr Yeni Zelandalıdır.

Antony Starr Biyografisi ve Hayatı

Antony Starr, 25 Ekim 1975’te Wellington, Yeni Zelanda’da doğdu. Yeni Zelandalı aktör. En çok Banshee’deki Lucas Hood rolüyle tanınır.

Starr, Wellington’da doğdu ve büyüdü. 1996 yılında Victoria Üniversitesi’nde tiyatro okumaya başladı, ancak iki yıl sonra bıraktı. Oyunculuk kariyerine 1999 yılında başladı ve ilk olarak televizyon dizilerinde rol aldı. 2003 yılında, Outrageous Fortune dizisinde Jethro West rolüyle ilk büyük çıkışını yaptı. Bu rolüyle 2004 yılında New Zealand Film and Television Awards’da En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü’nü kazandı.

İlgini Çekebilir!  Jeremy Potvin

2008 yılında, Starr Banshee dizisinde Lucas Hood rolüyle rol aldı. Bu rolüyle 2014 yılında Saturn Ödülleri’nde En İyi Kablolu Televizyon Erkek Oyuncu Ödülü’nü kazandı. Banshee, 2016 yılında beş sezonluk yayın hayatını tamamladı.

Starr, Banshee’den sonra The Boys dizisinde Homelander rolüyle rol aldı. Bu rolüyle 2019 yılında Saturn Ödülleri’nde En İyi Kablolu Televizyon Erkek Oyuncu Ödülü’ne aday gösterildi. The Boys, 2022 yılında ikinci sezonunu tamamladı.

Starr, aynı zamanda sinema filmlerinde de rol almıştır. 2009 yılında, Without a Paddle: Nature’s Calling filminde rol aldı. Bu film, 2004 yılında gösterime giren Without a Paddle filminin devamı niteliğindedir. 2011 yılında, My Week with Marilyn filminde rol aldı. Bu film, Marilyn Monroe’nun son haftasını konu almaktadır.

İlgini Çekebilir!  Rich Piana

Starr, yetenekli ve başarılı bir aktördür. Banshee’deki Lucas Hood rolüyle dünya çapında tanınmıştır ve birçok başarılı filmde rol almıştır.

Antony Starr Instagram

Paylaş