Anna Khilkevich

Anna Khilkevich

   

Anna Khilkevich Kimdir? Anna Khilkevich Boyu Kaç? Anna Khilkevich Kaç Kilogram? Anna Khilkevich nereli? Anna Khilkevich Vücut Ölçüleri Nedir? Anna Khilkevich Kaç yaşında? Anna Khilkevich Youtube? Anna Khilkevich Instagram? Anna Khilkevich TikTok? Anna Khilkevich ’in hayatı. Anna Khilkevich hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Anna Khilkevich Doğum Tarihi?

Anna Khilkevich 15 Ekim 1986 tarihinde doğmuştur.

Anna Khilkevich Kaç Kilo?

Anna Khilkevich 51 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Ana Maria Markovic

Anna Khilkevich Boyu Kaç?

Anna Khilkevich boyu 160 santimetredir.

Anna Khilkevich Kaç Yaşında?

Anna Khilkevich 37 yaşındadır.

Anna Khilkevich Nerelidir?

Anna Khilkevich Rsuyalıdır.

Anna Khilkevich Vücut Ölçüleri Nedir?

Anna Khilkevich Vücut Ölçüsü 33-25-35 inç.

Anna Khilkevich Instagram?

Anna Khilkevich Instagram.

Anna Khilkevich Biyografisi Ve Hayatı

Anna Khilkevich, Rusya’nın en başarılı oyuncularından ve sosyal medya fenomenlerinden biridir. 2007 yılında yayınlanan “Univer” adlı televizyon dizisiyle tanınan Khilkevich, o zamandan beri birçok başarılı projede yer almıştır. Aynı zamanda, Instagram’da 10 milyon takipçisi bulunan Khilkevich, Rusya’nın en popüler sosyal medya fenomenlerinden biridir.

Biyografi

Anna Khilkevich, 15 Ekim 1986 tarihinde St. Petersburg, Rusya’da doğmuştur. 2004 yılında St. Petersburg Devlet Tiyatro Sanatları Akademisi’nden mezun olmuştur.

İlgini Çekebilir!  Deniz Saypınar

Kariyerine 2007 yılında yayınlanan “Univer” adlı televizyon dizisiyle başlamıştır. Bu dizideki “Varya Chernous” karakteriyle büyük bir üne kavuşmuştur. Dizi, Rusya’da en çok izlenen dizilerden biri olmuştur.

Khilkevich, “Univer” dizisinin ardından “Barvikha”, “Chelovek Bezvozvratnyy”, “Prezident-devushka” ve “Yolki” gibi birçok başarılı projede yer almıştır.

2015 yılında Artur Volkov ile evlenen Khilkevich’in bir oğlu ve bir kızı vardır.

Sosyal Medya Kariyeri

Anna Khilkevich, Instagram’da 23,6 milyon takipçisi bulunan Rusya’nın en popüler sosyal medya fenomenlerinden biridir. Instagram hesabından günlük hayatından kesitler, fotoğraflar ve videolar paylaşmaktadır. Aynı zamanda, kendi giyim markası olan “A.K. Collection”ı da Instagram üzerinden tanıtmaktadır.

Khilkevich, Instagram’da yaptığı paylaşımlarla takipçilerinden büyük ilgi görmektedir. Paylaşımlarının genellikle milyonlarca beğeni ve yorum almaktadır.

İlgini Çekebilir!  İrina Meier

Başarıları

  • 2008: “Univer” dizisiyle “En İyi Kadın Oyuncu” ödülü (MTV Russia Movie Awards)
  • 2010: “Univer” dizisiyle “En İyi Kadın Oyuncu” ödülü (MTV Russia Movie Awards)
  • 2012: “Univer” dizisiyle “En İyi Kadın Oyuncu” ödülü (Muz-TV Russia Music Awards)

Anna Khilkevich, Rusya’nın en başarılı oyuncularından ve sosyal medya fenomenlerinden biridir. Kariyerinde elde ettiği başarılarla büyük bir üne kavuşmuştur. Aynı zamanda, sosyal medya üzerinden milyonlarca kişiye ulaşarak, önemli bir etki yaratmaktadır.

Paylaş