Zac Aynsley

Zac Aynsley

   

Zac Aynsley Kimdir? Zac Aynsley Boyu Kaç? Zac Aynsley Kaç Kilogram? Zac Aynsley nereli? Zac Aynsley Kaç yaşında? Zac Aynsley Vücut ölçüleri. Zac Aynsley’in hayatı. Zac Aynsley hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Zac Aynsley Boyu Kaç?

Zac Aynsley boyu 183 santimetredir.

Zac Aynsley Kaç Kilo?

Zac Aynsley 88kg ağırlığındadır.

Zac Aynsley Nereli?

Zac Aynsley İngilterelidir.

Zac Aynsley Doğum Tarihi?

Zac Aynsley 2 Temmuz 1994 tarihinde doğmuştur.

Zac Aynsley Kaç Yaşında?

Zac Aynsley 29 yaşındadır.

Zac Aynsley Takma Adı?

Zac Aynsley takma adı Mr. Biceps’dir

Zac Aynsley Biyografisi ve Hayat

Zac Aynsley, 2 Temmuz 1994’te İngiltere’nin Northumberland kentinde doğdu. Büyürken, Zac hiçbir zaman atletik bir çocuk olmadı ve yedikleri oldukça sağlıksızdı. Tatlılar ve işlenmiş gıdalardan oluşuyordu. Sağlıksız beslenme alışkanlıkları nedeniyle Zac zayıftı ve sınıf arkadaşlarından görünüşü yüzünden onunla alay eden olumsuz yorumlar alıyordu.

“ Hayatım boyunca hep aşağılandım ve kaybeden olduğum söylendi. Kötü bir şekilde zorbalığa uğradım ve sayısız kez ağladım çünkü insanlar bana göründüğüm şekilde gülerdi. ”  – Zac Aynsley

İlgini Çekebilir!  Yolanthe Cabau

Zac, katlanmak zorunda kaldığı sürekli zorbalık nedeniyle gün boyunca panik atak geçirirdi ve bu da sonuçta hayatında çok fazla gerilim ve endişe yarattı.

Bu süre zarfında Zac fiziksel olarak aktif değildi. Boş zamanlarının çoğu video oyunları oynayarak geçiyordu ve onları gerçeklerden kaçmak için kullanıyordu. Bir gün bir arkadaşından DJ olma teklifi aldı. Bu hemen Zac’e olan ilgiyi uyandırdı ve çabucak tekdüze yaşam tarzını değiştirmek için denemeye karar verdi.

Zac, 15 yaşında yerel kulüplerde DJ’lik yapmaya başladı ve kısa sürede popüler oldu. Biraz fazladan para kazanmaya başladı ve etrafındaki insanlardan daha olumlu ilgi görüyordu. Bu da yıllar geçtikçe daha özgüvenli hissetmesini sağladı. Memleketi dışındaki birçok farklı etkinliğe katılmaya davet edilmesinden çok uzun sürmedi. Kısa süre sonra ülkeyi gezmeye başladı.

Zac kariyerinde başarılı olmasına rağmen, üniversiteyi bitirmek için eve dönmek zorunda kaldı. Zac, Northumberland’e geri döndüğünde hayatının en kötü halindeydi. Turne sırasında ve gece geç saatlerde yaşadığı yaşam tarzı boyunca geliştirdiği tüm parti ve sağlıksız alışkanlıklar nedeniyle son derece sağlıksız hale geldi.

Sağlığıyla ilgili her şeyin yolunda gittiğini kontrol etmek için doktorlara gitti ve pervasız yaşam tarzı nedeniyle iç organlarının bozulduğu ortaya çıktı. Doktor Zac’e 50 yaşında bir karaciğerine sahip olduğunu, uzun ve sağlıklı bir hayat yaşamak istiyorsa alışkanlıklarını büyük ölçüde değiştirmesi gerektiğini söyledi. Zac bu noktada yaşam tarzını tamamen değiştirmeye karar verdi. Bu süre zarfında üniversiteye gitti ve fotoğrafçılık alanında derece kazandı. Çalışmalarını bitirdikten sonra, tam zamanlı olarak sağlığına odaklanmaya karar verdi.

İlgini Çekebilir!  Anderson Silva

Zac, Arnold Schwarzenegger’in resimlerini ve videolarını gördü, bu da ona spora başlaması ve daha sağlıklı olması için ek motivasyon sağladı.

Kısa sürede ilk spor salonu üyeliğini aldı ve daha önce hiç olmadığı kadar özveri ve disiplinle antrenman yapmaya başladı. Ayrıca, Zac için yeni bir şey olan diyetinin vücudu iyileştirmeye yetecek kadar kalori ve besin içerdiğinden emin oldu. Sadece birkaç hafta sonra Zac fiziğinde ilerleme görüyordu ve büyüdüğüne ve güçlendiğine inanamıyordu. Bu noktada Zac, her zamankinden daha sıkı çalışmaya devam etti.

Bir süre sonra Zac beslenme konusunda çok bilgi edindi ve etkileyici sonuçlar görmeye başlaması çok uzun sürmedi. Öyle bir fiziğe sahip olmayı başardı ki Florida’nın en iyi fotoğrafçılarından biri onunla temasa geçti ve fotoğraf çekimi yapmak isteyip istemediğini sordu. Söylemeye gerek yok, bu Zac’in kariyerinde bir dönüm noktasıydı. Teklifi çabucak kabul etti ve Florida’ya uçtu ve şansını denedi.

İlgini Çekebilir!  Kayla Itsines

Zac’in 7 haftalık çekimden sonra hayatı tamamen değişti. Ona harika kolları olduğunu söyleyen Arnold Schwarzenegger ve ona övgüde bulunan Phil Heath de dahil olmak üzere fitness endüstrisindeki en etkili kişilerden bazılarının takdirini almaya başladı.

“Yıllarca bana değersiz olduğumu söyleyenler vardı, ama Terminatör bana harika göründüğümü söylüyordu. Benim için dünya anlamındaydı. “ – Zac Aynsley

Zac, Florida’dan döndüğünde fitness kariyerine odaklanmaya başladı. Fiziğinin resimlerini sosyal medyada yayınlamaya başladığında popülaritesi arttı. Kendi hayatlarında zorluklara göğüs germek için ilham alan çok sayıda takipçinin ilgisini çeken dönüşümünün ve arka plan hikayesinin bir videosunu yükledikten sonra bir internet fenomeni haline geldi.

Zac, fitness yolculuğunun başlangıcından bu yana 17’den fazla ülkeye seyahat etti, bir erkek fizik gösterisinde yarıştı ve 10’dan fazla TV şovunun yanı sıra dünya çapında reklam panolarında yer aldı. Aynı zamanda birçok tanınmış derginin kapak modeli olmuştur ve popülerliği sürekli artmakta ve inanılmaz dönüşümü ile her yerdeki insanlara ilham vermektedir.

“Bazı insanlar değiştiğinizi, geliştiğinizi ve daha iyi hale geldiğinizi gördüklerinde sizi alt etmeye çalışacaklar! Çünkü bir şekilde kendilerini daha iyi hissettirmek zorundalar çünkü yaptığınız şeyi tutarlı bir şekilde yapma iradesine sahip değiller! boşver onları ! Bilge bir adamın dediği gibi, ‘Nefret edenler nefret eder.”

Zac Aynsley Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir