Yovanna Ventura

Yovanna Ventura

   

Yovanna Ventura Kimdir? Yovanna Ventura Boyu Kaç? Yovanna Ventura Kaç Kilogram? Yovanna Ventura nereli? Yovanna Ventura Vücut Ölçüleri Nedir? Yovanna Ventura Kaç yaşında? Yovanna Ventura Youtube? Yovanna Ventura Instagram? Yovanna Ventura TikTok? Yovanna Ventura ’in hayatı. Yovanna Ventura hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

İçindekiler
İlgini Çekebilir!  Fabio Borini

Yovanna Ventura Doğum Tarihi?

Yovanna Ventura 24 Kasım 1995 tarihinde doğmuştur.

Yovanna Ventura Kaç Kilo?

Yovanna Ventura 62 kilogram ağırlığındadır.

Yovanna Ventura Boyu Kaç?

Yovanna Ventura boyu 175 santimetredir.

Yovanna Ventura Kaç Yaşında?

Yovanna Ventura 28 yaşındadır.

Yovanna Ventura Nerelidir?

Yovanna Ventura Amerikalıdır.

Yovanna Ventura Vücut Ölçüleri Nedir?

Yovanna Ventura Vücut Ölçüsü 34-24-38 inç.

Yovanna Ventura Instagram?

Yovanna Ventura Instagram.

Yovanna Ventura Biyografisi Ve Hayatı

Yovanna Ventura, Instagram’da 1,5 milyondan fazla takipçiye sahip, Amerika’da yaşayan bir fotoğrafçı ve videografer. 1995 yılında Miami’de dünyaya geldi. 2015 yılında Üniversitesi’nde fotoğrafçılık eğitimi almaya başladı.

Ventura, fotoğrafçılığa ve videografiye olan ilgisini lise yıllarında keşfetti. İlk fotoğraf makinesini aldığında 13 yaşındaydı. O zamandan beri fotoğrafçılığı ve videografiyi bir tutku haline getirdi.

İlgini Çekebilir!  Anna Zak

Ventura, çalışmalarını Instagram, Facebook ve YouTube gibi sosyal medya platformlarında paylaşıyor. Fotoğrafları ve videoları, doğal güzellikler, mimari ve şehir manzaraları gibi çeşitli konuları kapsıyor.

Ventura, Amerika’nın yanı sıra dünyanın farklı yerlerinde de fotoğraf ve video çekiyor. Çalışmaları, çeşitli dergiler ve web sitelerinde yayınlandı.

Yovanna Ventura’nın Başarıları

Ventura, birçok fotoğraf yarışmasında ödül kazandı. 2018 yılında, “Amerika’nın En İyi Fotoğrafçısı” seçildi.

Ventura, aynı zamanda bir sosyal medya influencer’ıdır. Instagram’da 1,5 milyondan fazla takipçisi var. Takipçilerine fotoğrafçılık ve videografi hakkında ipuçları ve püf noktaları paylaşıyor.

Yovanna Ventura’nın Geleceği

Ventura, fotoğrafçılığı ve videografiyi bir kariyer olarak sürdürmek istiyor. Gelecekte, çalışmalarını daha geniş bir kitleye ulaştırmayı hedefliyor.

Paylaş