Yeliz-Korkmaz-semiraminta

Yeliz Korkmaz (semiraminta)

   

Yeliz Korkmaz (semiraminta) Kimdir? Yeliz Korkmaz (semiraminta) Boyu Kaç? Yeliz Korkmaz (semiraminta) Kaç Kilogram? Yeliz Korkmaz (semiraminta) nereli? Yeliz Korkmaz (semiraminta) Kaç yaşında? Yeliz Korkmaz (semiraminta) Youtube? Yeliz Korkmaz (semiraminta) Instagram? Yeliz Korkmaz (semiraminta) TikTok? Yeliz Korkmaz (semiraminta)’in hayatı. Yeliz Korkmaz (semiraminta) hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

İlgini Çekebilir!  Nataliya Goncharova

Yeliz Korkmaz (semiraminta) Doğum Tarihi?

Yeliz Korkmaz (semiraminta) 14 Ekim 2000 tarihinde doğmuştur.

Yeliz Korkmaz (semiraminta) Kaç Kilo?

Yeliz Korkmaz (semiraminta) 46 kilogram ağırlığındadır.

Yeliz Korkmaz (semiraminta) Boyu Kaç?

Yeliz Korkmaz (semiraminta) boyu 160 santimetredir.

Yeliz Korkmaz (semiraminta) Kaç Yaşında?

Yeliz Korkmaz (semiraminta) 23 yaşındadır.

Yeliz Korkmaz (semiraminta) Nerelidir?

Yeliz Korkmaz (semiraminta) İstanbulludur.

İlgini Çekebilir!  Aykut Elmas

Yeliz Korkmaz (semiraminta) Vücut Ölçüleri Nedir?

Yeliz Korkmaz (semiraminta) Vücut Ölçüleri bilinmemektedir.

Yeliz Korkmaz (semiraminta) Instagram?

Yeliz Korkmaz (semiraminta) Instagram.

Yeliz Korkmaz (semiraminta) Youtube?

Yeliz Korkmaz (semiraminta) Youtube.

Yeliz Korkmaz (semiraminta) TikTok?

Yeliz Korkmaz (semiraminta) TikTok.

Yeliz Korkmaz (semiraminta) Biyografisi Ve Hayatı

Yeliz Korkmaz, 2000 yılının Ekim ayında İstanbul’da dünyaya gelmiş bir sosyal medya fenomenidir. Baba tarafından Niğde kökenlidir. İstanbul’da yaşamını sürdüren Yeliz, bu şehri çok sevmektedir ve İstanbul Üsküdar Validebağ Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’nden başarıyla mezun olmuştur.

Küçük yaşta dansa merak saran Yeliz, 10 yaşında dans etmeye başlamış ve sosyal medyada dans videoları paylaşmaya başlamıştır. Şu anda Instagram, TikTok ve YouTube platformlarında aktif olarak içerik üretmekte olan bir “instagramer,” dansçı, YouTuber ve tiktoker olarak kariyerini sürdürmektedir. Gelecekte sinema dünyasında yer almayı hedeflemektedir, Amacı, kendi filmlerini yaparak dünya çapında tanınan bir yönetmen olmaktır. Sosyal medyayı ise yeteneklerini ve başarılarını göstermek için bir araç olarak kullanmaktadır.

İlgini Çekebilir!  Merve Taşkın

Yeliz Korkmaz’ın boyu 1.60 cm, kilosu 46 ve burcu Terazi’dir. Sosyal medya hesaplarını “Semiraminta” kullanıcı adıyla yönetmektedir. 2023 yılı itibariyle 23 yaşında olan Yeliz’in Instagram hesabında 2 milyon takipçisi bulunmaktadır. Ayrıca TikTok hesabında 13 milyon takipçisi ve YouTube kanalında 506 B abonesi bulunmaktadır ve bu sayılar sürekli artmaktadır.

Paylaş