Yasin Cengiz Gobek Reis

Yasin Cengiz (Göbek Reis)

   

Yasin Cengiz (Göbek Reis) Kimdir? Yasin Cengiz (Göbek Reis) Boyu Kaç? Yasin Cengiz (Göbek Reis) Kaç Kilogram? Yasin Cengiz (Göbek Reis) nereli? Yasin Cengiz (Göbek Reis) Kaç yaşında? Yasin Cengiz (Göbek Reis)’in hayatı. Yasin Cengiz (Göbek Reis) hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

İçindekiler

Yasin Cengiz (Göbek Reis) Nereli?

Yasin Cengiz (Göbek Reis) Türkiyelidir.

Yasin Cengiz (Göbek Reis) Doğum Tarihi?

Yasin Cengiz (Göbek Reis) 1992 tarihinde doğmuştur.

Yasin Cengiz (Göbek Reis) Kaç Yaşında?

Yasin Cengiz (Göbek Reis) 31 yaşındadır.

Yasin Cengiz (Göbek Reis) Kaç Kilo?

Yasin Cengiz (Göbek Reis) 115-155 kilodur.

Yasin Cengiz (Göbek Reis) Boyu Kaç?

Yasin Cengiz (Göbek Reis) 1,75m boyundadır.

Yasin Cengiz İnstagram?

Yasin Cengiz (Göbek Reis) İnstagram.

Yasin Cengiz (Göbek Reis) TikTok?

Yasin Cengiz (Göbek Reis) TikTok.

Yasin Cengiz (Göbek Reis) Youtube?

Yasin Cengiz (Göbek Reis) Youtube.

Yasin Cengiz (Göbek Reis) Biyografisi Ve Hayatı

Yasin Cengiz, TikTok fenomeni, dijital eğlence gücü, medya figürü, içerik oluşturucu, sanatçı, online kişilik ve girişimci olarak tanınan yetenekli bir isimdir. Aynı zamanda “Göbek Reis” olarak da bilinir. Yasin, etkileyici TikTok dans videolarıyla tanınır. Resmi TikTok hesabında 13.8milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır. Birçok videosunda ünlü yabancılarla ve yerliler ile birlikte dans ederken görülmektedir.

İlgini Çekebilir!  Berkay Türkkan

Yasin Cengiz’in Yaşı ve Erken Hayatı

Yasin Cengiz
Yasin Cengiz

Yasin Cengiz, İstanbul, Türkiye’de doğmuş büyümüştür. Karışık bir ulusal kimliğe sahiptir. Yasin, sanal eğlence dünyasında Göbek Reis olarak da bilinir. İlk ve ortaokulu bir özel okulda tamamlamıştır. Daha sonra yüksek öğrenimini tamamlamıştır. Sonrasında kariyerine odaklanmaya başlamıştır. TikTok videoları sayesinde popülerlik kazanmıştır.

Kariyer

Cengiz aynı zamanda tanınmış bir internet ünlüsü ve dijital eğlence gücüdür. Akademik eğitimini tamamladıktan sonra gizli sektörde çalışmaya başladı. Mart 2021’de TikTok’a göbeği ile yaptığı dans videolarını yüklemeye başladı. Hayranlar videolarını çok sevdi ve kısa sürede TikTok’ta popüler hale geldi. Yasin’in TikTok hesabı şu anda 7 milyondan fazla takipçiye sahiptir.

Başarıya ulaştıktan sonra TikTok kariyerine odaklanmaya başladı. Genellikle komik dans videoları çeker. Sık sık yabancılarla birlikte video çeker. Ayrıca CZN Burak gibi birçok ünlü internet kişiliğiyle de çalışmıştır. “Shtibidid Dom Yes” müziği eşliğinde yaptığı dans videosuyla da tanınmaktadır. Göbek Reis, Cengiz’in diğer bir adıdır.

İlgini Çekebilir!  Daniel Craig

gymsozluk Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir