Vladimir Shmondenko (Mr Anatoly)

Vladimir Shmondenko (Mr Anatoly)

   

Temizlikçi kılığında ağırlık kaldıran adam kimdir? Vladimir Shmondenko (Mr Anatoly) Boyu Kaç? Vladimir Shmondenko (Mr Anatoly) Kaç Yaşında? Vladimir Shmondenko (Mr Anatoly) Kaç Kilo? Vladimir Shmondenko (Mr Anatoly) Ne İş yapıyor? Temizlikçi kılığında ağırlık kaldıran adam Vladimir Shmondenko (Mr Anatoly) hakkında tüm bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Vladimir Shmondenko Boyu Kaç?

Vladimir Shmondenko boy uzunluğu 181 santimetredir.

Vladimir Shmondenko Kaç Kilogram?

Vladimir Shmondenko 78 kilogram ağırlığındadır.

Vladimir Shmondenko Kaç Yaşında?

Vladimir Shmondenko 23 Yaşındadır.

Vladimir Shmondenko Doğum Tarihi

Vladimir Shmondenko 1999 yılında doğmuştur.

Vladimir Shmondenko Nereli?

Vladimir Shmondenko Ukraynalıdır.

Vladimir Shmondenko Deadlift PR (Personal Record) Nedir?

Vladimir Shmondenko Deadlift PR (Personal Record) 290 kilogramdır.

İlgini Çekebilir!  Nelson Semedo

Vladimir Shmondenko Squat PR (Personal Record) Nedir?

Vladimir Shmondenko Squat PR (Personal Record) 210 kilogramdır.

Vladimir Shmondenko Biyografisi ve Hayatı

temizlikçi kiyafetiyle agirlik kaldiran adam
temizlikçi kiyafetiyle agirlik kaldiran adam

Vladimir Shmondenko, son zamanlarda spor salonunda yaptığı komik şakalarla viral olan Ukraynalı bir powerlifter ve içerik yaratıcısıdır. 24 yaşındaki oyuncunun YouTube kanalında 1,94 milyondan fazla abonesi var ve burada kılık değiştirip spor salonuna gidenlerin önünde ağırlık kaldırdığı videoları yayınlıyor.

Shmondenko’nun şakaları her zaman iyi huyludur ve asla kimseyi incitmez, ancak izleyicilerini her zaman güldürür. Bir videoda kapıcı kılığına giriyor ve ağırlık kaldırırken spor salonunu temizliyor. Başka bir videoda yaşlı bir adam kılığına giriyor ve bir arabaya bench press yapıyor.

Shmondenko‘nun şakaları onu sosyal medyada popüler bir figür haline getirdi ama aynı zamanda ciddi bir atlet. O rekabetçi bir powerlifter olarak birçok ödül kazandı. 2019’da squat için yeni bir Ukrayna rekoru kırdı.

İlgini Çekebilir!  Gabriela Guimaraes

Shmondenko’nun hikayesi, hayallerini gerçekleştiremeyeceği söylenen herkese bir ilham kaynağı. Yoksulluk içinde büyüdü ve vücut geliştirme sevgisinden dolayı alay konusu oldu ama hayallerinden asla vazgeçmedi. O artık başarılı bir güç kaldırıcı ve içerik yaratıcısı ve dünyanın her yerinden insanlara ilham kaynağı.

Anatoly Karakteri

Vladimir Shmondenko Boyu Kaç
Vladimir Shmondenko Boyu Kaç

Shmondenko‘nun en popüler karakteri, şaşırtıcı derecede güçlü olan zayıf ve çelimsiz yaşlı bir adam olan Anatoly’dir. Anatoly genellikle boyuna göre çok ağır olan ağırlıkları kaldırırken görülür ve tekrarlarını her zaman kolaylıkla tamamlamayı başarır.

Anatoly’nin gücü, Shmondenko’nun izleyicileri için büyük bir eğlence kaynağı ve internetteki en popüler karakterlerden biri haline geldi. Hatta bir dizi meme ve GIF’te yer aldı.

Anatoly’nun Başarısı

Anatoly’nin başarısı, Shmondenko’nun yaratıcılığının ve yeteneğinin bir kanıtıdır. Hem komik hem de ilişkilendirilebilir bir karakter yarattı ve dünyanın her yerinden insanlarla bağlantı kurmanın bir yolunu buldu.

İlgini Çekebilir!  Lucifer Michaelson (Kaan Alkan)

Shmondenko‘nun başarısı aynı zamanda herkesin çok çalışıp asla pes etmemesi halinde hayallerini gerçekleştirebileceğinin bir hatırlatıcısıdır. Yoksulluk içinde büyüdü ve vücut geliştirme sevgisinden dolayı alay konusu oldu ama hayallerinden asla vazgeçmedi. O artık başarılı bir güç kaldırıcı ve içerik yaratıcısı ve dünyanın her yerinden insanlara ilham kaynağı.

Anatoly Geleceği

Anatoly’yi gelecekte nelerin beklediğini söylemek imkansız ama kesin olan bir şey var: O burada kalacak. İnternette sevilen bir karakter haline geldi ve popülaritesi yavaşlama belirtisi göstermiyor.

Shmondenko, Anatoly için sürekli olarak yeni fikirler buluyor ve her zaman onu güldürmenin yeni yollarını arıyor. Anatoly’nin bundan sonra ne yapacağını görmek ilginç olacak ama kesin olan bir şey var: O, dünyanın her yerinden insanları eğlendirmeye ve onlara ilham vermeye devam edecek.

Vladimir Shmondenko (Mr Anatoly) Instagram’da 4.6 milyon takipçiye sahiptir. vladimirshmondenko

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir