Victoria Beckham

Victoria Beckham

   

Victoria Beckham Kimdir? Victoria Beckham Boyu Kaç? Victoria Beckham Kaç Kilogram? Victoria Beckham nereli? Victoria Beckham Vücut Ölçüleri Nedir? Victoria Beckham Kaç yaşında? Victoria Beckham Youtube? Victoria Beckham Instagram? Victoria Beckham TikTok? Victoria Beckham ’in hayatı. Victoria Beckham hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Victoria Beckham Doğum Tarihi?

Victoria Beckham 17 Nisan 1974 tarihinde doğmuştur.

Victoria Beckham Kaç Kilo?

Victoria Beckham 48 kilogram ağırlığındadır.

Victoria Beckham Boyu Kaç?

Victoria Beckham boyu 163 santimetredir.

Victoria Beckham Kaç Yaşında?

Victoria Beckham 49 yaşındadır.

Victoria Beckham Nerelidir?

Victoria Beckham İngilterelidir.

Victoria Beckham Vücut Ölçüleri Nedir?

Victoria Beckham Vücut Ölçüsü 34-23-33 inç.

Victoria Beckham Instagram?

Victoria Beckham Instagram.

Victoria Beckham Biyografisi Ve Hayatı

Victoria Beckham, dünyaca ünlü bir moda tasarımcısı, iş kadını ve eski Spice Girls üyesidir. “Posh Spice” lakabıyla tanınan Beckham, 1990’larda Spice Girls’ün bir parçası olarak küresel bir fenomen haline geldi.

Beckham, 17 Nisan 1974’te İngiltere’nin Hertfordshire kentinde doğdu. St. Mary Lisesi’nde okudu ve ardından Laine Tiyatro Sanatları Okulu’na devam etti.

İlgini Çekebilir!  Emily Elizabeth

1994 yılında, Beckham, Melanie Brown, Emma Bunton, Melanie Chisholm ve Geri Halliwell ile Spice Girls’ü kurdu. Grup, “Wannabe” ve “Spice Up Your Life” gibi hit şarkılarıyla dünya çapında bir başarı elde etti.

Spice Girls, 2000 yılında dağıldı, ancak Beckham, solo kariyerine devam etti. 2001’de ilk solo albümü “Victoria Beckham”ı çıkardı ve ardından “La Isla Bonita” ve “Don’t Wanna Lose You” gibi single’lar yayınladı.

Beckham, 1999 yılında David Beckham ile evlendi ve üç çocuğu oldu. Beckham, evliliğinden sonra moda tasarımcılığına yöneldi ve kendi adını taşıyan bir moda markası kurdu.

Beckham’ın moda markası, lüks giyim, ayakkabı, aksesuar ve kozmetik ürünleri sunmaktadır. Marka, dünya çapında 70’den fazla ülkede satılmaktadır.

İlgini Çekebilir!  Arda Baloğlu (ardabuild)

Beckham, moda sektöründe başarılı bir kariyere sahip olmasının yanı sıra, hayırseverlik çalışmalarıyla da tanınmaktadır. 2007 yılında, yardım kuruluşu UNICEF’in iyi niyet elçisi seçildi.

Victoria Beckham, dünya çapında tanınan ve başarılı bir kadındır. Moda tasarımcılığı, iş kadını ve hayırseverlik çalışmalarıyla, her alanda başarılı olmuştur.

Paylaş