Veronica Bielik

Veronica Bielik

   

Veronica Bielik Kimdir? Veronica Bielik Boyu Kaç? Veronica Bielik Kaç Kilogram? Veronica Bielik nereli? Veronica Bielik Vücut Ölçüleri Nedir? Veronica Bielik Kaç yaşında? Veronica Bielik Youtube? Veronica Bielik Instagram? Veronica Bielik TikTok? Veronica Bielik ’in hayatı. Veronica Bielik hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Veronica Bielik Doğum Tarihi?

Veronica Bielik 18 Eylül 1993 tarihinde doğmuştur.

Veronica Bielik Kaç Kilo?

Veronica Bielik 55 kilogram ağırlığındadır.

Veronica Bielik Boyu Kaç?

Veronica Bielik boyu 175 santimetredir.

Veronica Bielik Kaç Yaşında?

Veronica Bielik 30 yaşındadır.

Veronica Bielik Nerelidir?

Veronica Bielik Polonyalıdır.

Veronica Bielik Vücut Ölçüleri Nedir?

Veronica Bielik Vücut Ölçüsü 35-24-36 inç.

Veronica Bielik Instagram?

Veronica Bielik Instagram.

Veronica Bielik Biyografisi Ve Hayatı

Veronica Bielik, Polonyalı bir fitness modeli, Instagram influencer’ı ve girişimcidir. Instagram’da 3,7 milyondan fazla takipçisi vardır ve kıvrımlı figürü ve zarif yaşam tarzıyla tanınır.

Bielik, 1996 yılında Polonya’da doğdu. Modellik kariyerine 16 yaşında başladı ve çarpıcı görünümü ile hızla popülerlik kazandı. Maxim, FHM ve Sports Illustrated Swimsuit Issue gibi dergilerde yer aldı.

İlgini Çekebilir!  Key Alves

Modelliğin yanı sıra Bielik, aynı zamanda başarılı bir girişimcidir. Kendi fitness giyim hattı ve kozmetik serisi var. Ayrıca influencer’ları ve modelleri temsil eden bir modelleme ajansı olan Agency Spotlight’ın kurucu ortağıdır.

Bielik, bir fitness tutkunu ve antrenman rutinlerini ve sağlıklı beslenme ipuçlarını sosyal medya kanallarında paylaşıyor. Aynı zamanda beden olumlama için güçlü bir savunucu ve takipçilerini doğal güzelliklerini kucaklamaya teşvik ediyor.

Paylaş