Van Diesel

Van Diesel

   

Van Diesel Kimdir? Van Diesel Boyu Kaç? Van Diesel Kaç Kilogram? Van Diesel nereli? Van Diesel Kaç yaşında? Van Diesel Vücut ölçüleri. Van Diesel’in hayatı. Van Diesel hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Van Diesel Boyu Kaç?

Van Diesel boyu 182 santimetredir.

Van Diesel Kaç Kilo?

Van Diesel 102 kg ağırlığındadır.

Van Diesel Nereli?

Van Diesel Amerikalıdır.

Van Diesel Doğum Tarihi?

Van Diesel 18 Temmuz 1967 tarihinde doğmuştur.

İlgini Çekebilir!  Steve Cook

Van Diesel Kaç Yaşında?

Van Diesel 56 yaşındadır.

Van Diesel Kolu Kaç Santimetredir?

Van Diesel kolu 50 santimetredir.

Van Diesel Göğsü Kaç Santimetredir?

Van Diesel göğsü 132 santimetredir.

Van Diesel Biyografisi Ve Hayatı

Vin Diesel, Hollywood’un en popüler aksiyon yıldızlarından biridir, ancak kaslı güzel bir yüzden daha fazlasıdır. Aynı zamanda yetenekli bir aktör, yapımcı ve yazardır. Diesel, Hollywood’da 1990’ların başında başladı, ancak 2001 aksiyon filmi Hızlı ve Öfkeli‘de oynayınca kadar herkesin bildiği bir isim haline geldi.

Hızlı ve Öfkeli serisi, Diesel’i dünya çapında bir süperstar yaptı ve serideki on filminin sekizinde rol aldı. Ayrıca xXx, Guardians of the Galaxy Vol. 2 ve Kanlı.

İlgini Çekebilir!  Dexter Jackson

Diesel, oyunculuk kariyerinin yanı sıra başarılı bir yapımcıdır. Hızlı ve Öfkeli serisi, Riddick ve Bloodshot gibi birçok filmin yapımcılığını üstlenmiştir. Aynı zamanda bir yazardır ve Hızlı ve Öfkeli senaryosunun ortak yazarlarından biridir.

Diesel, gerçek bir Hollywood başarı öyküsüdür. Mücadele eden bir aktörden dünyanın en büyük yıldızlarından birine gitti. Aynı zamanda yetenekli bir aktör, yapımcı ve yazar. Aksiyon filmlerini seviyorsanız Vin Diesel filmlerine bir göz atmalısınız.

Van Diesel Instagram

gymsozluk Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir