Valeria Orsini

Valeria Orsini

   

Valeria Orsini Kimdir? Valeria Orsini Boyu Kaç? Valeria Orsini Kaç Kilogram? Valeria Orsini nereli? Valeria Orsini Kaç yaşında? Valeria Orsini Vücut ölçüleri. Valeria Orsini’in hayatı. Valeria Orsini hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Valeria Orsini Boyu Kaç?

Valeria Orsini 160 santimetredir.

Valeria Orsini Kaç Kilo?

Valeria Orsini 53kg ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Kate Taylor

Valeria Orsini Nereli?

Valeria Orsini Kolombiyalıdır.

Valeria Orsini Doğum Tarihi?

Valeria Orsini 10 Ocak 1990 tarihinde doğmuştur.

Valeria Orsini Kaç Yaşında?

Valeria Orsini 33 yaşındadır.

Valeria Orsini Biyografisi ve Hayatı

Valeria Orsini, Ocak 1990’da Atlanta Georgia’da doğdu. Kolombiyalı, Porto Rikolu ve İtalyan asıllıdır. Valeria ve ailesi, iki yaşındayken o zamandan beri yaşadığı Miami, Florida’ya taşındı. Valeria’nın spor sevgisi, ilk eğitim yıllarına kadar uzanıyor. Bir boksör olarak başladı ve büyüdükçe diğer fitness aktivitelerine doğru ilerledi. Valeria sonunda ağırlık antrenmanını keşfetti ve çabucak büyülendi. Haftada birkaç gün sıkı antrenman yapıyordu, bu da vücudunun yavaş yavaş kendi gözlerinin önünde değiştiğini gördü.

Gördüğü ilerlemeden motive olan Valeria, başkaları için de işe yarayacağını umarak antrenman videoları ve onun için işe yarayan tavsiyeleri sosyal medyaya yüklemeye başladı.

İlgini Çekebilir!  Stephen Amell

Valeria, eğitim videolarının yanı sıra diyet tavsiyeleri de veriyordu. Çok geçmeden, tavsiyeleri sayesinde harika sonuçlar elde eden bir hayran topluluğu topladı. Çevrimiçi bir fitness koçu olarak başarısının ardından Valeria, modellik endüstrisine geçti. Mayo ve iç çamaşırı modeli olarak başladı, ancak sonunda fitness modelliğine geçti. Yıllar boyunca çok sayıda marka ve bir dizi fitness dergisiyle çalıştı. Valeria şimdi Miami’nin en iyi modellerinden biri ve aynı zamanda sürekli artan hayran kitlesine sahip bir internet fenomeni.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir