Valentina Zenere

Valentina Zenere

   

Valentina Zenere Kimdir? Valentina Zenere Boyu Kaç? Valentina Zenere Kaç Kilogram? Valentina Zenere nereli? Valentina Zenere Vücut Ölçüleri Nedir? Valentina Zenere Kaç yaşında? Valentina Zenere Youtube? Valentina Zenere Instagram? Valentina Zenere TikTok? Valentina Zenere ’in hayatı. Valentina Zenere hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Valentina Zenere Doğum Tarihi?

Valentina Zenere 15 Ocak 1997 tarihinde doğmuştur.

Valentina Zenere Kaç Kilo?

Valentina Zenere 54 kilogram ağırlığındadır.

Valentina Zenere Boyu Kaç?

Valentina Zenere boyu 163 santimetredir.

Valentina Zenere Kaç Yaşında?

Valentina Zenere 26 yaşındadır.

Valentina Zenere Nerelidir?

Valentina Zenere Arjantinlidir.

Valentina Zenere Vücut Ölçüleri Nedir?

Valentina Zenere Vücut Ölçüsü 34-27-36 inç.

Valentina Zenere Instagram?

Valentina Zenere Instagram.

Valentina Zenere Biyografisi Ve Hayatı

Valentina Zenere, Arjantinli bir oyuncu, model ve şarkıcı. En çok Disney Channel dizisi Soy Luna’daki Ámbar Smith rolüyle tanınıyor.

Zenere, 15 Ocak 1997’de Buenos Aires, Arjantin’de doğdu. 2012’de NYFA’nın Los Angeles’taki Screen Acting Building’inde oyunculuk eğitimi aldı.

İlgini Çekebilir!  Nathan Ake

Zenere, oyunculuk kariyerine 2014 yılında Arjantin telenovela Casi Ángeles’te Alai Inchausti rolüyle başladı. 2015’te Soy Luna dizisinde Ámbar Smith rolüne seçildi. Dizi, dünya çapında büyük bir başarı elde etti ve Zenere’yi uluslararası bir yıldız yaptı.

Zenere, Soy Luna’nın yanı sıra Juacas, Soy Luna: The Last Concert ve Michael Ronda: La Diva de la Escuela gibi dizi ve filmlerde de rol aldı. Ayrıca birkaç şarkı çıkardı ve bir müzik albümü yayınladı.

Zenere, 2022’den beri Netflix dizisi Elite’te Isadora Artiñán rolünde rol alıyor. Dizi, Netflix’in en popüler dizilerinden biri ve Zenere’nin performansı izleyiciler tarafından beğenildi.

Valentina Zenere, yetenekli ve güzel bir oyuncu. Soy Luna ve Elite dizilerinde gösterdiği performansla dünya çapında bir hayran kitlesine ulaştı.

Paylaş