Valentina Nappi

Valentina Nappi

   

Valentina Nappi Kimdir? Valentina Nappi Boyu Kaç? Valentina Nappi Kaç Kilogram? Valentina Nappi nereli? Valentina Nappi Vücut Ölçüleri Nedir? Valentina Nappi Kaç yaşında? Valentina Nappi Youtube? Valentina Nappi Instagram? Valentina Nappi TikTok? Valentina Nappi ’in hayatı. Valentina Nappi hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

İçindekiler
İlgini Çekebilir!  Jaco de Bruyn

Valentina Nappi Doğum Tarihi?

Valentina Nappi 6 Kasım 1990 tarihinde doğmuştur.

Valentina Nappi Kaç Kilo?

Valentina Nappi 50 kilogram ağırlığındadır.

Valentina Nappi Boyu Kaç?

Valentina Nappi boyu 165 santimetredir.

Valentina Nappi Kaç Yaşında?

Valentina Nappi 33 yaşındadır.

Valentina Nappi Nerelidir?

Valentina Nappi İtalyalıdır.

Valentina Nappi Vücut Ölçüleri Nedir?

Valentina Nappi Vücut Ölçüsü 33-24-35 inç.

Valentina Nappi Instagram?

Valentina Nappi Instagram.

Valentina Nappi Biyografisi Ve Hayatı

Valentina Nappi, İtalyan bir model ve influencer’dır. Instagram’da 24,1 bin takipçisi ile en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Instagram’da en çok takip edilen kişilerden biridir. Nappi, sosyal medya platformlarında paylaştığı güzellik fotoğrafları, videoları ve yaşam tarzı içerikleri ile bilinmektedir.

İlgini Çekebilir!  Anna Kournikova

Nappi, 6 Kasım 1999’da İtalya’nın Napoli kentinde doğdu. Sosyal medya kariyerine 2017 yılında Instagram’da başladı. Instagram’da güzellik fotoğrafları ve videoları paylaşarak popülerlik kazandı. 2020 yılında YouTube kanalını açtı ve burada vloglar, makyaj videoları ve challenge videoları paylaşmaya başladı. YouTube’da da kısa sürede popülerlik kazandı ve şu anda 4,5 bin abonesi bulunmaktadır.

Nappi, aynı zamanda başarılı bir model olarak da çalışmaktadır. 2021 yılında Milano Moda Haftası’nda podyuma çıktı. Ayrıca, birçok ünlü markanın reklam kampanyalarında yer aldı.

Nappi, sosyal medya platformlarında paylaştığı içeriklerle gençlere ilham vermektedir. Ayrıca, sosyal medya platformlarını kullanarak önemli sosyal konularda farkındalık yaratmaktadır. Örneğin, Nappi, sosyal medya platformlarında vücut pozitiflik ve kadın hakları konularında destek veren paylaşımlar yapmaktadır.

İlgini Çekebilir!  Ozan Workout

Valentina Nappi’nin Instagram hesabında neler paylaşıyor?

Valentina Nappi’nin Instagram hesabında güzellik fotoğrafları, videoları ve yaşam tarzı içerikleri paylaşmaktadır. Nappi, takipçileriyle güzellik sırlarını paylaşmayı ve makyaj rutinini göstermeyi seviyor. Ayrıca, seyahat videoları, arkadaşlarıyla geçirdiği vakitlere dair fotoğraflar ve videolar da paylaşmaktadır. Nappi, Instagram hesabını kullanarak hayranlarıyla daha yakın bir ilişki kurmayı amaçlamaktadır.

Paylaş