Uzoma Obilor

Uzoma Obilor

   

Uzoma Obilor Kimdir? Uzoma Obilor Boyu Kaç? Uzoma Obilor Kaç Kilogram? Uzoma Obilor nereli? Uzoma Obilor Kaç yaşında? Uzoma Obilor Vücut ölçüleri. Uzoma Obilor’in hayatı. Uzoma Obilor hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Uzoma Obilor Boyu Kaç?

Uzoma Obilor boyu 168 santimetredir.

İlgini Çekebilir!  Nicole Aniston

Uzoma Obilor Kaç Kilo?

Uzoma Obilor 85kg ağırlığındadır.

Uzoma Obilor Nereli?

Uzoma Obilor Amerikalıdır.

Uzoma Obilor Doğum Tarihi?

Uzoma Obilor 1996 tarihinde doğmuştur.

Uzoma Obilor Kaç Yaşında?

Uzoma Obilor 27 yaşındadır.

Uzoma Obilor Biyografisi ve Hayatı

Yarı Amerikalı, yarı Nijeryalı Uzoma bugünkü gibi spora her zaman ilgi göstermedi. Missouri’de doğdu, ancak daha sonra Las Vegas’a taşındı, video oyunlarının tutkulu bir hayranıydı. Ancak, büyüdükten sonra Uzoma fitness hakkında bilgi aldı. İşlerin değişmeye başladığı yer işte burası. Uzoma ağırlık antrenmanını keşfettikten sonra, asıl amacı sixpack elde etmekti. Ancak lisede güreş ve Amerikan futboluna başladıktan sonra Uzoma’nın ağırlıklara ilgisi arttı. Artık kas büyüklüğü ve gücü için çalıştı ve spor salonunda sınırlarını zorlama konusunda tutkulu oldu.

İlgini Çekebilir!  Tavi Castro

Liseden sonra Uzoma’nın spordaki günleri sona erdi, ancak ağırlık kaldırma tutkusu devam etti. Fitness yapma ve kariyerini vücut geliştirmeyle devam ettirmeye karar verdiği yer burasıdır. Bu hedefe ulaşmak için her geçen gün ağır antrenman yapmaya devam etti. Aylarca fiziği üzerinde çok çalıştıktan sonra Uzoma, Erkek Fiziği şovlarına adım atma zamanının geldiğine karar verdi. Uzoma rekabet etmeyi severken, fiziğinin Erkek Fiziği sınıfı için çok büyük olduğunu gördü. Şans eseri, Klasik Fizik bölümü bu dönemde tanıtıldı ve Uzoma tereddüt etmeden atladı.

Güçlü bir iş ahlakı ve etkileyici fiziği ile Uzoma, vücut geliştiriciler arasında hızla bir sansasyon haline geldi. 2017 yılında Uzoma’nın başarısı IFBB Pro Card’ı kazanmasıyla zirveye ulaştı. O sırada sadece 21 yaşındaydı.

İlgini Çekebilir!  Kat Dennings

İsmi vücut geliştirmeci safları arasında büyüdükçe, Uzoma’nın sosyal medyadaki popülaritesi de arttı. Çok geçmeden, sosyal medya profillerine takipçi akını oldu. Bu, Uzoma’ya yepyeni bir amaç için çalışma fikri verdi. Artık tutkusunu başkalarıyla paylaşmak ve kendi fitness hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için çok çalışıyordu. Bu, bugüne kadar onun misyonu olmaya devam etti. Uzoma Obilor, küresel ölçekte tanınan bir isim haline geldi.

Uzoma Obilor Kazandığı Yarışmalar ve Ödüller

2015

NPC ABD Şampiyonası, Erkekler Fizik Sınıf A, 13. sıra

2016

NPC ABD Şampiyonası, Erkekler Fizik Sınıf A, 15.lik

2017

NPC ABD Şampiyonası, Erkekler Klasik Fizik Sınıf A, 3.lük

NPC Ulusal Şampiyonası, Erkekler Klasik Fizik Sınıf A, 2.lik

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir