tff nin ligleri başlatma kararı alması

bir süre önce corona virüsü nedeniyle liglere ara verilmişti. virüsün kontrol altına alınmasıyla tff liglerin tekrardan başlamasınu kararlaştırıldı. tff başkanının açıklaması:
"biz aldığımız kararın farkındayız. zaten bilim kurulu’ndan iyi haberler gelmezse biz de gerekeni yaparız" dedi. bakın, türkiye’de liglerin başlaması lazım" diyen özdemir, futbol oynamazsak, bu işlerin içinden çıkmak mümkün görünmüyor. oynamadan şampiyonu, hatta ondan ziyade düşecek takımları nasıl tespit edeceksiniz? bakın, malatyaspor ile rizespor arasında gol farkı var. trabzonspor ile başakşehir arasında gol farkı var, puan değil. biz fransa gibi, ingiltere gibi, hollanda gibi değiliz ki. şampiyonluk mücadelesi de, düşme hattı da puan puana, gol farklarıyla"
bir yanda haklı gibi bir yandan riskli çok garip bir durum
lig devam ederken bir takımdaki oyuncuda corona virüs tespit edilirse bütün takım karantinaya alınmayacak mı bu durumda maçlar aksayacak buna karşı nasıl bir önlem aldılar acaba
haziranda başlayacak da ne zaman bitecek yeni sezon ne zaman başlayacak.başlayacaksa da play off yapılmalı bence
bazı futbolcularda ve teknik ekipte covid teşhisi var ne kadar doğru bir karar bilemedim
başlasında sahalara geri dönelim artık
alper potuğa bir şey olmaz
acun ılıcalı, liglerin geleceği hakkında, “liglerin açıkçası çok oynanabileceğini düşünmüyorum ama istekleri anlayışla karşılıyorum. federasyon oynatmak istiyor haklılar normal hayata dönmek istiyorlar. federasyon isteğini söyledi ama bir parantez var orada ‘şartlar oluşursa' diye dedi. bence şartlar oluşmayacak. ben başlayacağını düşünmüyorum” dedi.

“nihat özdemir'in iyi niyetini anlıyorum. ben nihat özdemir’in yerinde olmak da istemezdim. ben olsam ligleri 1 ağustos’ta başlatırım, ligler 10 eylül’e kadar devam eder. 3 hafta ara verilir. sonra yeni sezonu başlatırdım” görüşünü paylaştı.

gizlilik politikası hakkımızda iletişim sss instagram telegram Height and Weight Größe und Gewicht
üyeler yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur gymsozluk sorumluluk kabul etmez