temel reis steroidli mi?

evet arkadaşlar bu zamana kadar temel reisin forearmının neden bu kadar büyük olduğu hep kafamı kurcalamıştı. ilk başta (bkz:synthol) bastığını düşünürdüm ama sonrasında bunun allah vergisi genetik bir mutasyon olduğuna karar kıldım*. ancak ıspanak yemeden kabasakalın hakkından gelememesi benim için hala şaibeli bir konuydu.
taaki yeni yapılan araştırmalar bu şaibeyi ortadan kaldırana kadar...

(13:35 dakikasına aldığınızda kabasakalın tamamen natural olarak nasıl temel reisi patakladığını göreceksiniz, zaten o kütlede birinin eşit şartlarda temel reise yenilmesi mümkün değil)ancak bu gizem geçtiğimiz yıllarda sonunda çözüldü. (bkz:men's health) dergisinde yayınlanan bir araştırmaya göre çok şaşırtıcı bir şekilde ıspanağın içindeki (bkz:ecdysterone) adlı bir maddenin doping etkisi gösterdiği keşfedilmiş.
on hafta süren çalışma boyunca günde 100mg (bu miktar 4kg ıspanaktan ekstrakt edilmiş) bu maddeden verilen grupla sadece plasebo alan iki gruba aynı antrenman programı verip bunları takip etmişler ve şaşırtıcı bir şekilde ecdysterone alan grup 3 kat daha fazla güç kazanmış ve önemli miktarda kas kütlesinde artış olmuş. öncelikli olarak spor performanslarının arttığını söyleyen çalışma, ek olarak bir tekrar bench press performaslarının da önemli ölçüde arttığını ekliyor.*

şimdi taşlar yerine oturmaya başladı. meğersem işin içinde hile hurda yokmuş ve temel reis gerçekten de steroid kullanıyormuş ama natural steroid.
evet arkadaşlar bundan sonra ben de ıspanak yiyorum. temel reis gibi olmak isteyenleri de bol bol sebze tüketmeye davet ediyorum. herkese bol şans.
başlığı görenler ıspanak tüketenlere steroidli demeye başlar şimdi :d
ıspanak fiyatlarında artış olabilir stok yapmak lazım, on numara bilgi olmuş şaşkınlıkla okudum
hayır, sadece ağırsağlam 5x5 uyguluyor *

gizlilik politikası hakkımızda iletişim sss instagram telegram Height and Weight Größe und Gewicht
üyeler yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur gymsozluk sorumluluk kabul etmez