Taylor Spadaccino

Taylor Spadaccino

   

Taylor Spadaccino Kimdir? Taylor Spadaccino Boyu Kaç? Taylor Spadaccino Kaç Kilogram? Taylor Spadaccino nereli? Taylor Spadaccino Kaç yaşında? Taylor Spadaccino Vücut ölçüleri. Taylor Spadaccino’in hayatı. Taylor Spadaccino hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Taylor Spadaccino Boyu Kaç?

Taylor Spadaccino boyu 173 santimetredir.

Taylor Spadaccino Kaç Kilo?

Taylor Spadaccino 61kg ağırlığındadır.

Taylor Spadaccino Nereli?

Taylor Spadaccino Amerikalıdır.

Taylor Spadaccino Doğum Tarihi?

Taylor Spadaccino 1994 tarihinde doğmuştur.

İlgini Çekebilir!  Loren Gray

Taylor Spadaccino Kaç Yaşında?

Taylor Spadaccino 29 yaşındadır.

Taylor Spadaccino Biyografisi ve Hayatı

Aslen Amerika Birleşik Devletleri’nden olan Taylor Spaddacino, bir fitness modeli ve IFBB Pro Figür ve Bikini Yarışmacısıdır. Taylor, küçük yaşlardan itibaren ülkesine şefkat ve sevgi gösterdi. Bu, sonunda onu ABD Deniz Piyadeleri’ne katılmaya yönlendirdi. Afganistan’da görev yapana ve ağırlıkların kendisini canlı ve güçlü hissettirdiğini keşfedene kadar fitness ile ilgilenmedi. Her gün savaştan parçalanmış ve düşman bir ülkede hizmet verirken sıkı eğitim alıyordu. Taylor, eğitime başladığında tek bir şınav çekemediğini hatırlıyor. Ancak, bunu iyileştirmesi uzun sürmedi. Hızla güç ve kas kazandı. Fitness kısa sürede Taylor’ın onsuz yaşayamayacağı bir şey haline geldi.

İlgini Çekebilir!  İsmail Uysal (isocankenobi)

Hizmetinden döndükten sonra Taylor, fiziğini daha da iyileştirmek için eğitim ve diyete odaklandı. Aylarca sıkı çalışmasından sonra karşılığını almaya başladı. Sonunda, Taylor gelişmiş fiziğini fitness sahnesinde test etmeye karar verdi. Aralık 2012’de ilk vücut geliştirme yarışmalarına katıldı ve o zamandan beri arkasına bakmadı. Yarıştığı yıllar boyunca, IFBB Pro devresine girdiğini gören 2016 NPC Gençler Ulusal Şampiyonası da dahil olmak üzere bir dizi zafer kazandı. Taylor, USMC’de yıllarca süren hizmet boyunca geliştirdiği disiplin ve sıkı çalışma, fitness yaşam tarzına da taşıdı. O zamandan beri modellik ve fizik yarışmalarında başarıya ulaşma yolunda ilerlemesine yardımcı oldu.

Taylor Spadaccino Kazandığı Yarışmalar ve Ödüller

2013

NPC Team Universe, Bikini Sınıf E, 5.lik

İlgini Çekebilir!  Daniel Craig

NPC Ulusal Şampiyonası, Bikini Sınıf E, 7.lik

2014

NPC Universe Championships, Bikini Class E, 16.lık

2015

2015 NPC Greater NY, Figure Acemi ve Figür B Sınıfı, 1.lik

2016

NPC Genç Vatandaşlar, Figür Sınıfı F, 1.lik

2017

IFBB Europa Orlando, Figür Sınıfı, 12. sıra

Taylor Spadaccino Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir