Tatiana Girardi

Tatiana Girardi

   

Tatiana Girardi Kimdir? Tatiana Girardi Boyu Kaç? Tatiana Girardi Kaç Kilogram? Tatiana Girardi nereli? Tatiana Girardi Kaç yaşında? Tatiana Girardi Vücut ölçüleri. Tatiana Girardi’in hayatı. Tatiana Girardi hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Tatiana Girardi Boyu Kaç?

Tatiana Girardi boyu 163 santimetredir.

İlgini Çekebilir!  Logan Chitwood

Tatiana Girardi Kaç Kilo?

Tatiana Girardi 62kg ağırlığındadır.

Tatiana Girardi Nereli?

Tatiana Girardi Kolombiyalıdır.

Tatiana Girardi Doğum Tarihi?

Tatiana Girardi 5 Ağustos 1976 tarihinde doğmuştur.

Tatiana Girardi Kaç Yaşında?

Tatiana Girardi 47 yaşındadır.

Tatiana Girardi Tam Adı?

Tatiana Girardi tam adı Tatiana Ussa Girardi’dir.

Tatiana Girardi Biyografisi ve Hayatı

Tatiana Girardi, Kolombiya Cali’den crossfit yapan bir atlet ve sosyal medya fenomenidir. Crossfit antrenman yaklaşımına olan bağlılığının yanı sıra dünya çapındaki figür yarışmalarında yer almasıyla tanınıyor.

Büyürken, Tatiana formda kalmak istiyordu, ancak hantal olma korkusu nedeniyle çok fazla kardiyo yaptığını söylüyor. Crossfit hakkında daha fazla şey öğrendikten sonra, bunu egzersiz rutinine dahil etmeye karar verdi. Sonuçları hemen gördü.

İlgini Çekebilir!  Lana Del Rey

Vücudu geliştikçe sosyal medyada dikkatleri üzerine çekmeye ve yarışmaya başladı. Arnold Classic Brasil, Mr. Olympia Las Vegas ve Expofitness Colombia’da poz verdi. Ayrıca GQ dergisine de yayıldı; bu pozlamanın arkasında Kolombiya televizyonunda yer alıyor.

Bugün Tatiana, milyonları bulan büyüyen bir hayran kitlesiyle fitness yolculuğuna devam ediyor. Elinden geldiğince çok kadına yardım etmeyi hedefliyor; halter ve zindelik konusundaki görüşlerini tamamen değiştirmeleri için onlara ilham veriyor. Tatiana Girardi instagram’da tatianaugirardi kullanıcı adıyla 2 milyon takipçiye sahiptir.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir