Tana Mongeau

Tana Mongeau

   

Tana Mongeau Kimdir? Tana Mongeau Instagram? Tana Mongeau Boyu Kaç? Tana Mongeau Kaç Kilogram? Tana Mongeau nereli? Tana Mongeau Kaç yaşında? Tana Mongeau Vücut ölçüleri. Tana Mongeau’in hayatı. Tana Mongeau hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Tana Mongeau Doğum Tarihi?

Tana Mongeau 24 Haziran 1998 tarihinde doğmuştur.

Tana Mongeau Kaç Kilo?

Tana Mongeau 54 kilogram ağırlığındadır.

Tana Mongeau Boyu Kaç?

Tana Mongeau boyu 165 santimetredir.

Tana Mongeau Kaç Yaşında?

Tana Mongeau 25 yaşındadır.

Tana Mongeau Nerelidir?

Tana Mongeau Amerikalıdır.

Tana Mongeau Vücut Ölçüleri Nedir?

Tana Mongeau Vücut Ölçüleri 37-25-35 inç.

Tana Mongeau Instagram?

Tana Mongeau Instagram.

Tana Mongeau Biyografisi Ve Hayatı

Tana Mongeau, YouTube videoları ile tanınan Amerikalı bir internet kişiliğidir. Videolarında genellikle kişisel hayatı ve deneyimlerini paylaşır. YouTube’da 5,39 milyondan fazla abonesi ve Instagram’da 5 milyondan fazla takipçisi var.

Mongeau, 1998 yılında Nevada’nın Las Vegas şehrinde doğdu. YouTube kanalını 2015 yılında açtı ve ilk videoları güzellik ve moda üzerine odaklandı. Ancak, kısa sürede ilişkileri, ailesi ve ruh sağlığı ile ilgili konulara da yer vermeye başladı.

İlgini Çekebilir!  Adebayo Akinfenwa

Mongeau’nun videoları dürüstlüğü ve ilişkilendirilebilirliği ile övüldü. Kaygı, depresyon ve yeme bozuklukları ile mücadeleleri hakkında açıkça konuştu. Ayrıca ilişkileri hakkında da samimi oldu, bunlara Jake Paul ile evliliği ve Bryce Hall ile nişanlığı da dahildir.

YouTube kanalının yanı sıra Mongeau, MTV’nin Catfish ve Ridiculousness gibi birkaç reality TV şovunda da yer aldı. Ayrıca kendi müziğini ve giyim çizgisini de yayınladı.

Mongeau tartışmalı bir figür olsa da, aynı zamanda dünyanın en popüler internet kişiliklerinden biridir. Açık sözlü kişiliği ve hayranlarıyla hayatını paylaşmaya istekliliği ile bilinir. Ayrıca başarılı bir iş kadını ve ruh sağlığı bilinci ve beden pozitifliği için platformunu kullandı.

Paylaş