Steven Cao

Steven Cao

   

Steven Cao Kimdir? Steven Cao Boyu Kaç? Steven Cao Kaç Kilogram? Steven Cao nereli? Steven Cao Kaç yaşında? Steven Cao Vücut ölçüleri. Steven Cao’in hayatı. Steven Cao hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Steven Cao Boyu Kaç?

Steven Cao boyu 178 santimetredir.

Steven Cao Kaç Kilo?

Steven Cao 85kg ağırlığındadır.

Steven Cao Nereli?

Steven Cao Amerikalıdır.

Steven Cao Doğum Tarihi?

Steven Cao 21 Kasım 1994 tarihinde doğmuştur.

Steven Cao Kaç Yaşında

Steven Cao 29 yaşındadır.

Steven Cao Biyografisi ve Hayatı

Steven Cao başlangıçta ağırlık çalışması yapmaya basketbol için başladı. Büyürken, Steven basketbol sahasında vakit geçirmeyi severdi. Öyle ki spordan para kazanmayı planladı. Ancak Steven, 16 yaşındayken basketbolda rekabet edebilmek için daha fazla güç kazanması gerektiğini fark etti. Sonuç olarak, bulabildiği en yakın spor salonuna kaydolmaya devam etti ve burada ağırlıklarla çalışmaya başladı.

İlgini Çekebilir!  Baghera Jones

Steven’ın hayatının farklı bir yöne gittiği yer burasıdır. Ağırlık antrenmanından gördüğü sonuçlar, basketbolu bırakma kararını tetikledi ve ardından vücut geliştirmeye başladı. Steven haftada birkaç gün uyguladığı bir eğitim planı oluşturdu. Fiziksel ilerlemesini daha da ileri götürüyordu.

Bununla birlikte, bir süre sonra Steven vücut geliştirme dönüşümünde bir kayaya çarptı. Kasları artık başlangıçta olduğu kadar büyümedi. Sonuç olarak Steven, fiziğinde büyümeye devam etmek için farklı yöntemler ve yollar denemeye başladı.

Aylarca süren deneme yanılma sürecinden sonra Steven nihayet neden artık bu kadar hızlı büyümediğini anladı. Sorun onun diyetiydi. Kalorilerini arttırır arttırmaz Steven’ın fiziği yeniden büyümeye başladı. Steven, diyetini ve egzersiz planını mükemmelleştirdikten birkaç yıl sonra müthiş bir fiziğe sahip oldu. Ancak bu Steven için yeterli değildi, vücut geliştirme şovlarında yarışmak istiyordu. Kısa süre sonra Steven kendisine bir koç buldu ve ilk vücut geliştirme şovu için hazırlıklarına başladı.

İlgini Çekebilir!  İbo Aslan

Hazırlık süreci Steven için kolay değildi. Steven fiziksel bir sorunla karşılaştı ve ameliyat oldu. Bu ameliyat Steven’ın üç ay boyunca ağırlıklardan uzak durmasına neden oldu. Ancak Steven, her zamankinden daha güçlü bir şekilde geri dönmek için tüm bunları atlattı. Sadece tüm kasını geri kazanmakla kalmadı, aynı zamanda Erkekler Fizik vücut geliştirme başlangıcı olan 2016 NPC John Kemper Classic’te 1. sırada yer alarak herkesi etkiledi.

John Kemper Classic’teki ilk çıkışından kısa bir süre sonra Steven bir kez daha sahneye çıktı. Bu sefer Steven’ın Pro Card’ı kazanmak için yarıştığı 2016 Ulusal Şampiyonası’ndaydı. Ne yazık ki girişimi başarısız oldu. Ancak sonuç, Steven’ın cesaretini kırmadı. Tüm yıl boyunca spor salonunda sıkı antrenman yapmaya devam etti ve 2017 Ulusal Şampiyonalarında Pro Card’ı kazanmaya odaklanmak için yarışmaya ara verdi. Fedakarlık karşılığını verdi. Steven, elinde Pro Card ile 2017 Jr. Ulusal Şampiyonası’nda genel birincilik elde etti. Steven artık Pro kartını kazandığına göre, dünyanın en iyi Erkek Fiziği vücut geliştiricilerine karşı rekabet edebiliyordu. Profesyonel olarak ilk çıkışı, 2017’de Ulusal Şampiyonayı kazandığı aynı yıl oldu. Şovun adı San Jose Pro idi ve Steven, Erkekler Fizik bölümünde 4. sırada yer aldı.

İlgini Çekebilir!  Johnny Walker

Steven, vücut geliştirme aşamasındaki başarılı çabalarının yanı sıra internette tanınma konusunda da büyüdü. Tüm vücut geliştirme yolculuğunu sosyal medya profillerinde paylaştı. Sonuç olarak büyük beğeni topladı. Steven kendisini destekleyen çok sayıda hayranı gördükten sonra, kişisel bir antrenör olmaya karar verdi. Fitness ve yaşam tarzı tavsiyeleri sayesinde Steven, o zamandan beri başkalarının güçlü, formda ve sağlıklı olmasına yardımcı oldu.

“Engelsiz bir yoldaysanız, muhtemelen sizi hiçbir yere götürmüyor. Sizi daha güçlü kılmak için zorlukların üstesinden gelinmesi gerekiyor. İstediğiniz o hayalin peşinden gitmeye odaklanın ve tutarlı olun ondan harika bir sonuç çıkacaktır. “

Başarılar:

2016

John Kemper Classic, NPC Erkekler Fizik Sınıf B, 1.lik

John Kemper Classic, NPC Erkekler Fizik Acemi Sınıf A, 1.lik

Evren Şampiyonası, NPC Erkekler Fizik Sınıf B, 6.lık

Ulusal Şampiyonalar, NPC Erkekler Fizik Sınıf C, 6.lık

2017

Jr. Ulusal Şampiyona, NPC Erkekler Fiziği, 1.lik

San Jose Pro, IFBB Erkek Fiziği, 4.lük

Gymsozluk Steven Cao Başlığına Göz Atın !

Steven Cao Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir