Steve Kris

Steve Kris

   

Steve Kris Kimdir? Steve Kris Boyu Kaç? Steve Kris Kaç Kilogram? Steve Kris nereli? Steve Kris Kaç yaşında? Steve Kris Vücut ölçüleri. Steve Kris’in hayatı. Steve Kris hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Steve Kris Boyu Kaç?

Steve Kris boyu 183 santimetredir.

Steve Kris Kaç Kilo?

Steve Kris 88kg ağırlığındadır.

Steve Kris Nereli?

Steve Kris Avusturyalıdır.

Steve Kris Doğum Tarihi

Steve Kris 10 Mayıs 1992 tarihinde doğmuştur.

Steve Kris Kaç Yaşında?

Steve Kris 31 yaşındadır.

İlgini Çekebilir!  Paola Macias

Steve Kris Biyografisi ve Hayatı

Steve Kris, 20 Mayıs 1992’de Avusturya’nın Salzburg kentinde doğdu. Çocukken çok atletik ve rekabetçiydi ve henüz 4 yaşındayken zaten bir futbol takımındaydı. Takımdaki tüm arkadaşları ve meslektaşları arasında, antrenörüne göre Steve her zaman göze çarpıyordu. Daha sonra lisede Steve profesyonel olarak futbol oynamaya başladı ve 18 yaşına geldiğinde sporu tam zamanlı bir kariyere dönüştürdü. Steve lise boyunca futbol oynamaya devam etti ve birkaç ay sonra başka bir şehre taşınmak zorunda kaldığı için izin aldı. Steve yeni bir ortama yerleştikten sonra sahaya geri döndü ve eski rutinine geri döndü. Üniversite için yaptığı futbol maçlarından birinde Steve sakatlandı. Menisküs yırtığıydı ve doktor ona uzun süre futbol oynayamayacağını söyledi.

Steve, doktorundan bu haberi aldıktan sonra çılgına döndü ve çaresizce stresi azaltmanın bir yolunu aradı. Birkaç hafta iyileştikten sonra, fiziksel zindeliğini geri kazanmak için evde vücut ağırlığı egzersizleri yapmaya başladı. Terapisi ilerlemeye ve gelişmeye başladığında, Steve ilk spor salonu üyeliğini almaya ve yavaş yavaş ağırlıklarla çalışmaya başlamaya karar verdi. Birkaç ay geçti ve Steve tamamen iyileşti. Tüm eğitimlerin sonucunda Steve şimdiye kadarki en iyi durumdaydı, futbol oynadığım zamandan bile daha iyi dedi. Steve fiziğinde her gün daha fazla ilerleme olduğunu fark etmeye başladı ve kısa süre sonra ağır ağırlık kaldırmaya bağımlı hale geldi. Steve 2013 yılına kadar etkileyici görünen bir vücut yaptı ve yaralanması geçmişte kaldı. O zamanlar kişisel bir antrenör olmaya karar verdi ve çeşitli kurslara katıldıktan birkaç ay sonra Steve hobisini tam zamanlı bir işe dönüştürdü ve sertifikalı bir sağlık ve fitness koçu oldu.

İlgini Çekebilir!  Eylül Adıgüzel

Steve, 2014 yılında büyük ilgi gören eğitim ve diyet rejimini internette yayınlamaya karar verdi. Steve’e göre, beslenme ve eğitimden genel yaşam tarzı sorularına kadar insanlardan aldığı taleplerin miktarı karşısında şaşkına dönmüştü. O zaman Steve potansiyelini fark etti ve kısa süre sonra dönüşümünün günlük resimlerini ve çeşitli beslenme ve eğitim bilgilerini internette yayınlamaya başladı, bu da onu bir internet fenomeni haline getirdi.

2014’ün sonunda, Steve kariyerini bir adım daha ileri götürdü ve yerel vücut geliştirme şovlarında yarışmaya başladı. 22 yaşında ilk yerel şovunu kazandı ve sonrasında harika sonuçlar almaya devam etti. İki yıl sonra Erkek Fiziği bölümüne geçti ve 4. olduğu IFBB Erkek Fiziği Avusturya’da yarıştı. Steve, geleceğe yönelik planları sorulduğunda, misyonunun daha fazla insana ilham vermek ve diğer IFBB Pro şovlarını kazanmak olduğunu söyledi. Steve Kris instagram’da stevekrisofficial kullanıcı adıyla 1.3 milyon takipçiye sahiptir.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir