Stan Browney

Stan Browney

   

Stan Browney Kimdir? Stan Browney Boyu Kaç? Stan Browney Kol Ölçüsü Nedir? Stan Browney Göğüs Ölçüsü Nedir? Stan Browney Bel Ölçüsü Nedir? Stan Browney Kaç Kilogram? Stan Browney nereli? Stan Browney Kaç yaşında? Stan Browney Vücut ölçüleri. Stan Browney’in hayatı. Stan Browney hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Stan Browney Boyu Kaç?

Stan Browney boyu 185 santimetredir.

Stan Browney Kaç Kilo?

Stan Browney 78 kg ağırlığındadır.

Stan Browney Nereli?

Stan Browney Hollandalıdır.

Stan Browney Doğum Tarihi?

Stan Browney 10 Ekim 1999 tarihinde doğmuştur.

Stan Browney Kaç Yaşında ?

Stan Browney 24 yaşında.

Stan Browney Kol Ölçüsü Nedir?

Stan Browney kol ölçüsü bilinmemektedir.

Stan Browney Bel Ölçüsü Nedir?

Stan Browney bel ölçüsü bilinmemektedir

Stan Browney Göğüs Ölçüsü Nedir?

Stan Browney Göğüs ölçüsü bilinmemektedir

Stan Browney Biyografisi Ve Hayatı

Stan Browney, 10 Ekim 1999 tarihinde Hollanda’da doğmuştur. Komedi skeçleri, parodiler ve meydan okuma videolarıyla tanınan bir Hollandalı YouTuber’dır. Kanalını başlangıçta EpicStean adıyla oluşturmuştur. Stan, PewDiePie, CorridorDigital, DevinSuperTramp, RocketJump ve Athlean-X gibi diğer YouTuber’ları izlemekten keyif almaktadır.

İlgini Çekebilir!  Angus Cloud

Bir süre oyunculukla ilgilenmiş ve bundan zevk almıştır. Ancak okulda olmasına rağmen oyunculuğu sürdürememiş ve bırakmak zorunda kalmıştır. İlk yılında liseye başladığı zaman, arkadaşı Sten ile birlikte YouTube videoları izlemeye başlamış ve bunu denemeleri gerektiğine karar vermişlerdir.

Popular Bio’ya göre, Stan Browney başarılı YouTube yıldızlarından biridir. Hollanda’da doğan en zengin YouTube yıldızlarından biridir. Aynı zamanda En popüler YouTube yıldızları listesinde de yer almaktadır. 23 yaşında olan Stan Browney, veritabanımızda en ünlü kişilerden biridir.

Stan Browney Instagram

gymsozluk Instagram

Paylaş