Soph Allen Kimdir? Soph Allen Boyu Kaç? Soph Allen Kaç Kilogram? Soph Allen nereli? Soph Allen Kaç yaşında? Soph Allen Vücut ölçüleri. Soph Allen’in hayatı. Soph Allen hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Soph Allen Boyu Kaç?

Soph Allen boyu 160 santimetredir.

Soph Allen Kaç Kilo?

Soph Allen 61kg ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Erica Mena

Soph Allen Nereli?

Soph Allen Avustralyalıdır.

Soph Allen Doğum Tarihi?

Soph Allen 5 Kasım 1989 tarihinde doğmuştur.

Soph Allen Kaç Yaşında?

Soph Allen 34 yaşındadır.

Soph Allen Biyografisi ve Hayatı

Sophie Allen bugün başkaları için bir ilham kaynağı olabilir, ancak hayatı her zaman sağlıklı değildi. 2011’de Sophie, küçük ve rutin olması gereken bir operasyon geçirdi. Ancak ameliyat sırasında doktor istemeden Sophie’nin bağırsağını deldi ve bu da komplikasyonlara yol açtı. Hastaneden eve serbest bırakıldıktan kısa bir süre sonra Sophie, ameliyat sırasında onu neredeyse öldüren bir enfeksiyon geliştirdi. İşte Sophie neler olduğunu anlatıyor:

“Enfeksiyon kötüydü ve daha fazla bırakılırsa organlarımı kapatırdı ve ben ölürdüm. -Soph Allen

İlgini Çekebilir!  Yunus Emre Baş

Onu yakaladığımız için şanslıydık. Sonraki ay yoğun bakım ünitesinde (YBÜ) sayısız prosedürden geçerek zaman geçirdim. Damlamayla besleniyordum ve yürüyemiyor, duş alamıyor, hatta düzgün nefes alamıyordum. Korkunçtu. “ -Soph Allen

Sophie ameliyatından önce kendisini hafta sonları parti yapmaktan ve sağlıksız yiyecekler yemekten hoşlanan biri olarak tanımladı. Ancak ameliyat olayı sonrasında sağlık konusundaki zihniyeti tamamen değişti. Aylar süren yavaş ve sancılı iyileşmenin ardından, egzersiz yaparak ve sağlıklı beslenerek sağlığına ve hayatına geri dönmeye kararlıydı.

“Tek istediğim güçlü, zinde ve sağlıklı hissetmekti. Gözlerimi fit ve sağlıklı olmaya ve kendime bakmaya diktim.” -Soph Allen

Zinde ve sağlıklı olmanın yolu Sophie için hiç de kolay değildi. Dediği gibi: “Ameliyat sonrası kilomla biraz hızlı gittim.” Başlangıçta çok fit hale geldi, ancak bu sonuçlar sürdürülemezdi. Sonunda, Sophie onu zihinsel ve fiziksel olarak tüketmeyen bir spor rejimi buldu.

İlgini Çekebilir!  Alizade

Bunun yerine, onu enerjik tuttu ve ağırlık kaldırma tutkusunu körükledi. Sophie’nin zindelik tutkusu, aynadaki iyileşmeleri gördükçe büyümeye devam etti. Ve zamanla bu tutkusunu tam zamanlı bir kariyere dönüştürdü. Sophie, sosyal medya profillerini açtıktan sonra, deneyimlerini başkalarının fitness konusundaki kendi engellerini aşmalarına yardımcı olmak için kullandı. Yavaş yavaş, bir hayran topluluğu kurdu ve artık çevrimiçi insanlar için saygı duyulan bir figür ve ilham kaynağı oldu.

Soph Allen Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir