Sommer Ray

Sommer Ray

   

Sommer Ray Kimdir? Sommer Ray Boyu Kaç? Sommer Ray Kaç Kilogram? Sommer Ray nereli? Sommer Ray Kaç yaşında? Sommer Ray Vücut ölçüleri. Sommer Ray’in hayatı. Sommer Ray hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Sommer Ray Boyu Kaç?

Sommer Ray boyu 168 santimetredir.

İlgini Çekebilir!  Chris Heria

Sommer Ray Kaç Kilo?

Sommer Ray 56kg ağırlığındadır.

Sommer Ray Nereli?

Sommer Ray Amerikalıdır.

Sommer Ray Doğum Tarihi?

Sommer Ray 15 Eylül 1996 tarihinde doğmuştur.

Sommer Ray Kaç Yaşında?

Sommer Ray 27 yaşındadır.

Sommer Ray Biyografisi ve Hayatı

Colorado’nun kalbinde, Larkspur’da (ABD) doğup büyüyen Sommer Ray, çocukluğunu ebeveynlerinin meslekleri nedeniyle sık sık spor yaparak geçirdi. Yarışmacı vücut geliştiriciler olarak, fitness şovlarında yarışmak için seyahat etmeleri gerekiyordu. Ancak sonunda ailesi, Colorado’daki (ABD) Lone Tree’ye yerleşmeye karar verdi. Sommer’in 2012’de 15 yaşındayken fitness yolculuğuna çıkması için teşvik edildiği yer burasıydı.

Sommer, ebeveynlerinin rehberliğinde bodrumdaki spor salonunda ağırlık kaldırmaya başladı ve annesinin izinden gitmeyi ve bikini sporcusu olarak yarışmayı hedefledi.

İlgini Çekebilir!  Ernest Khalimov (GigaChad, Sigma Adam)

2012 yılında, 16 yaşındayken, Sommer’in mükemmel bir genetiğe sahip olduğu açıktı. Fitness yolculuğuna başladıktan sadece bir yıl sonra inanılmaz bir fizik oluşturmayı başardı. Sonuç olarak, Sommer’in ailesi, onu o yıl bikini sporcusu olarak ilk gösterisine kaydolmaya teşvik etti. Hemen başarı elde etmemiş olmasına rağmen, önümüzdeki 2 yıl içinde Sommer performanslarını geliştirdi. En kayda değer başarıları arasında, 2 kupa kazandığı 2015 NPC Colorado Eyalet Şampiyonası’ndaki zaferleri yer alıyor.

Bikini sporcusu olarak gösterdiği başarılarla gurur duyan Sommer, 2016’da bir Instagram hesabından antrenmanları ve yaşam tarzının resimlerini ve videolarını yayınlamaya başladı. Vücut geliştirme topluluğunun Sommer’in inanılmaz fiziğine aşık olması uzun sürmedi ve bu da onun çok hızlı bir şekilde takipçi kazanmasına neden oldu. Sommer kısa sürede bir sosyal medya ve fitness simgesi haline geldi ve dünya çapında sayısız kadına çalışmaları ile motivasyon verdi.

İlgini Çekebilir!  Christian Fleenor

Her şeyde olduğu gibi, şöhretle birlikte nefret edenler geldi. Sommer Ray, hayranlarının yanı sıra birçok olumsuz yorum da kazandı. Ancak bu onu etkilemedi; Sommer bir tepki olarak YouTube’da vlog yayınlamaya başladı sosyal medyadaki resimlerinin gerçekte kim olduğunun doğru bir temsili olmadığını belirtti. O zamandan beri, fitness topluluğu Sommer’e daha fazla saygı gösterdi ve vlog’ları aracılığıyla onunla bağlantı kurmayı başardı.

Sommer Ray Kazandığı Yarışmalar ve Ödüller

2015 NPC Colorado Eyalet Şampiyonası, Bikini Gençler – 1.

2015 NPC Colorado Eyalet Şampiyonası, Bikini Sınıf D – 1.

2015 NPC ABD Şampiyonası – 16.

Sommer Ray Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir