Sofia Vergara

Sofia Vergara

   

Sofia Vergara Kimdir? Sofia Vergara Boyu Kaç? Sofia Vergara Kaç Kilogram? Sofia Vergara nereli? Sofia Vergara Vücut Ölçüleri Nedir? Sofia Vergara Kaç yaşında? Sofia Vergara Youtube? Sofia Vergara Instagram? Sofia Vergara TikTok? Sofia Vergara ’in hayatı. Sofia Vergara hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Sofia Vergara Doğum Tarihi?

Sofia Vergara 10 Temmuz 1972 tarihinde doğmuştur.

Sofia Vergara Kaç Kilo?

Sofia Vergara 57 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Kristina Pimenova

Sofia Vergara Boyu Kaç?

Sofia Vergara boyu 175 santimetredir.

Sofia Vergara Kaç Yaşında?

Sofia Vergara 51 yaşındadır.

Sofia Vergara Nerelidir?

Sofia Vergara Amerikalıdır.

Sofia Vergara Vücut Ölçüleri Nedir?

Sofia Vergara Vücut Ölçüsü 37-26-38 inç.

Sofia Vergara Instagram?

Sofia Vergara Instagram.

Sofia Vergara Biyografisi Ve Hayatı

Sofia Margarita Vergara Vergara (d. 10 Temmuz 1972), Kolombiyalı-Amerikalı aktris ve modeldir. En çok Modern Family (2009-2020) dizisinde Gloria Delgado-Pritchett rolüyle tanınır. Bu rolüyle dört Primetime Emmy Ödülü adaylığı ve dört Altın Küre Ödülü adaylığı aldı.

Vergara, Kolombiya’nın Barranquilla şehrinde doğdu. 17 yaşındayken modellik yapmaya başladı. 1995 yılında Miss Kolombiya yarışmasına katıldı ve ikinci oldu. 1998 yılında Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındı ve oyunculuk kariyerine başladı.

İlgini Çekebilir!  Johnny Depp

Vergara’nın ilk önemli rolü, 2002 yılındaki komedi dizisi “Amas de Casa Desesperadas”taydı. Bu dizi, Amerika Birleşik Devletleri’nde “Desperate Housewives” adıyla yayınlandı ve Vergara, bu diziyle uluslararası bir üne kavuştu.

2009 yılında, Modern Family dizisinde Gloria Delgado-Pritchett rolünü üstlendi. Bu rolüyle, dört Primetime Emmy Ödülü adaylığı ve dört Altın Küre Ödülü adaylığı aldı. Modern Family, 2020 yılında sona erdi.

Vergara, aynı zamanda bir dizi filmde de rol aldı. Bu filmler arasında “The Three Stooges” (2012), “Machete Kills” (2013), “The Smurfs 2” (2013), “Hot Pursuit” (2015) ve “Chef” (2014) yer alıyor.

Vergara, 2015 yılında Joe Manganiello ile evlendi. Çiftin bir oğlu var.

İlgini Çekebilir!  Logan Paul

Vergara, dünyanın en çok kazanan kadın oyuncularından biridir. 2013 yılında, Forbes dergisinin hazırladığı “Dünyanın En Güçlü 100 Kadını” listesinde 72. sırada yer aldı.

Vergara, aynı zamanda bir hayırseverdir. Kolombiya’da çeşitli hayır kurumlarına bağışta bulundu. 2010 yılında, Kolombiya’daki depremzedeler için 1 milyon dolar bağışladı.

Sofia Vergara, yetenekli ve güzel bir aktristir. Kariyerinde büyük başarılar elde etti. Aynı zamanda bir hayırseverdir ve birçok insana yardım etti.

Paylaş