Skin Diamond

   

Skin Diamond Kimdir? Skin Diamond Boyu Kaç? Skin Diamond Kaç Kilogram? Skin Diamond nereli? Skin Diamond Kaç yaşında? Skin Diamond Youtube? Skin Diamond Instagram? Skin Diamond TikTok? Skin Diamond’in hayatı. Skin Diamond hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Skin Diamond Doğum Tarihi?

Skin Diamond 18 Şubat 1987 tarihinde doğmuştur.

Skin Diamond Kaç Kilo?

Skin Diamond 50 kilogram ağırlığındadır.

Skin Diamond Boyu Kaç?

Skin Diamond boyu 165 santimetredir.

Skin Diamond Kaç Yaşında?

Skin Diamond 36 yaşındadır.

Skin Diamond Nerelidir?

Skin Diamond Amerikalıdır.

Skin Diamond Vücut Ölçüleri Nedir?

Skin Diamond Vücut Ölçüleri 32-25-35 inç.

Skin Diamond Instagram?

Skin Diamond Instagram.

Skin Diamond Biyografisi Ve Hayatı

Skin Diamond, Amerikalı bir sanatçı ve modeldir. 18 Şubat 1987’de Kaliforniya, Los Angeles’da doğmuştur. Asıl adı Raylin Joy Christensen’dir. Sahne adını, ten rengi ve mücevheri andıran güzelliğinden esinlenerek seçmiştir. Modellik kariyerine genç yaşta başlayan Skin Diamond, farklı dergi kapaklarına ve fotoğraf çekimlerine katılmıştır.

İlgini Çekebilir!  Brooke Monk

Aynı zamanda yetenekli bir şarkıcı ve DJ’dir. Elektronik müzik tarzında çalışmalar yapmış ve çeşitli kulüplerde performans sergilemiştir. Sanatçının müziğinde farklı tarzları birleştiren özgün bir yaklaşım bulunmaktadır.

Skin Diamond’ın sanatsal yönleri ve çok yönlü yetenekleri, onu dikkate değer bir kişilik haline getirmiştir. Cesur ve özgün tarzıyla takdir edilen bir sanatçıdır.

Paylaş