Shavkat Rakhmonov (1)

Shavkat Rakhmonov

   

Shavkat Rakhmonov Kimdir? Shavkat Rakhmonov Boyu Kaç? Shavkat Rakhmonov Kaç Kilogram? Shavkat Rakhmonov nereli? Shavkat Rakhmonov Vücut Ölçüleri Nedir? Shavkat Rakhmonov Kaç yaşında? Shavkat Rakhmonov Youtube? Shavkat Rakhmonov Instagram? Shavkat Rakhmonov Sıkleti Nedir? Shavkat Rakhmonov Skoru Nedir? Shavkat Rakhmonov TikTok? Shavkat Rakhmonov ’in hayatı. Shavkat Rakhmonov hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

İçindekiler
İlgini Çekebilir!  Elanur Pat

Shavkat Rakhmonov Doğum Tarihi?

Shavkat Rakhmonov 23 Ekim 1994 tarihinde doğmuştur.

Shavkat Rakhmonov Kaç Kilo?

Shavkat Rakhmonov 77 kilogram ağırlığındadır.

Shavkat Rakhmonov Boyu Kaç?

Shavkat Rakhmonov boyu 185 santimetredir.

Shavkat Rakhmonov Kaç Yaşında?

Shavkat Rakhmonov 29 yaşındadır.

Shavkat Rakhmonov Nerelidir?

Shavkat Rakhmonov Kazakistanlıdır.

Shavkat Rakhmonov Sıkleti Nedir?

Shavkat Rakhmonov Ağır Sıklettir.

Shavkat Rakhmonov Skoru Nedir?

Shavkat Rakhmonov Skoru 17 Galibiyet 0 Mağlubiyet.

Shavkat Rakhmonov Instagram?

Shavkat Rakhmonov Instagram.

Shavkat Rakhmonov Biyografisi Ve Hayatı

Shavkat Rakhmonov, Kazakistanlı bir profesyonel karma dövüş sanatçısı olarak bilinir ve şu anda UFC’nin Welterweight bölümünde mücadele etmektedir. 29 Ekim 1994 tarihinde doğan Rakhmonov, 29 yaşındadır. Şorçı İlçesi, Özbekistan’da doğup büyüdü. Genç yaşlardan itibaren dövüş sporlarına ilgi duyan Rakhmonov, 10 yaşında karateye başlamış ve 16 yaşında boksa adım atmıştır. 18 yaşında ise MMA dünyasına adım atmıştır.

İlgini Çekebilir!  Frank Medrano

Hayatı ve Kariyeri

Hayatı ve Kariyeri
Hayatı ve Kariyeri

Profesyonel MMA kariyerine 2015 yılında Kazakistan’da başlayan Rakhmonov, ilk maçında rakibini ilk rauntta nakavt ederek dikkatleri üzerine çekti. Toplamda 15 maça çıkan Rakhmonov, hepsini kazandı ve bunların 14’ünü nakavtla tamamladı. 2020 yılında UFC’ye katılan Rakhmonov, ilk maçında Carlos Felipe’yi ilk rauntta nakavt ederek etkileyici bir giriş yaptı. Şu ana kadar UFC’deki 7 maçının tamamını kazanarak hızla yükseldi ve Welterweight sıralamasında 5. sıraya yerleşti.

Müsabaka Stili

Shavkat Rakhmonov, çok yönlü bir dövüşçü olarak bilinir. Ayakta ve yerde etkili olan Rakhmonov’un en dikkat çekici özelliklerinden biri güçlü nakavt yetenekleridir. Ayakta rakiplerine güçlü yumruklar ve tekmeler atan Rakhmonov, yerde de etkileyici bir top kontrolüne sahiptir. Rakibini yere serdikten sonra boğaz veya karın bölgesine odaklanarak nakavt etmeye çalışır.

İlgini Çekebilir!  Michelle Lewin

Ödüller ve Başarılar

Rakhmonov’un kariyerindeki başarıları arasında 2020 UFC On ESPN: Chiesa vs. Magny, 2021 UFC Fight Night: Chiesa vs. Magny, 2022 UFC Fight Night: Rakhmonov vs. Green ve 2023 UFC Fight Night: Rakhmonov vs. Tsarukyan etkinliklerinde En İyi Nakavt ödüllerini kazanması bulunmaktadır.

BilgiDeğer
Doğum Tarihi23 Ekim 1994
Ağırlık77 kilogram
Boy185 santimetre
Yaş29
MilliyetKazakistanlı
SıkletAğır Sıklet
Alexandre Pantoja Skoru17 Galibiyet, 0 Mağlubiyet

Shavkat Rakhmonov, güçlü nakavt yetenekleri ve çok yönlü dövüş stili ile UFC’nin öne çıkan isimlerinden biri haline gelmiştir. Kendisini hızla yükselten başarıları ve etkileyici performanslarıyla dikkat çeken Rakhmonov, MMA dünyasında gelecek vaat eden bir yetenek olarak kabul edilmektedir.

Paylaş