Sasha Banks

Sasha Banks

   

Sasha Banks Kimdir? Sasha Banks Boyu Kaç? Sasha Banks Kaç Kilogram? Sasha Banks nereli? Sasha Banks Vücut Ölçüleri Nedir? Sasha Banks Kaç yaşında? Sasha Banks Youtube? Sasha Banks Instagram? Sasha Banks TikTok? Sasha Banks ’in hayatı. Sasha Banks hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Sasha Banks Doğum Tarihi?

Sasha Banks 26 Ocak 1992 tarihinde doğmuştur.

Sasha Banks Kaç Kilo?

Sasha Banks 52 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Furkan İmamoğlu (Marcus Greer)

Sasha Banks Boyu Kaç?

Sasha Banks boyu 165 santimetredir.

Sasha Banks Kaç Yaşında?

Sasha Banks 31 yaşındadır.

Sasha Banks Nerelidir?

Sasha Banks Amerikalıdır.

Sasha Banks Vücut Ölçüleri Nedir?

Sasha Banks Vücut Ölçüsü 33-25-35 inç.

Sasha Banks Instagram?

Sasha Banks Instagram.

Sasha Banks Biyografisi Ve Hayatı

Sasha Banks, 26 Ocak 1992 doğumlu Amerikalı profesyonel güreşçi. Şu anda WWE’de Sasha Banks adıyla güreşmektedir.

Banks, profesyonel güreş kariyerine 2010 yılında başladı. 2012 yılında WWE ile sözleşme imzaladı ve NXT’ye katıldı. NXT’de dört kez NXT Women’s Championship kemerini kazandı.

2015 yılında Sasha Banks, Raw brand’ine yükseldi. Raw’da iki kez WWE Women’s Championship kemerini kazandı. 2016 yılında Bayley ile takım olarak ilk WWE Women’s Tag Team Championship kemerini kazandı.

İlgini Çekebilir!  Zelderler

Banks, WWE’nin en popüler güreşçilerinden biridir. 2016 yılında Pro Wrestling Illustrated tarafından Yılın Güreşçisi seçildi. 2017 yılında Slammy Ödülleri’nde Yılın Güreşçisi ve Yılın Kadın Güreşçisi seçildi.

Banks, sosyal medyada da aktif bir şekilde paylaşım yapıyor. Twitter’da 1 milyondan fazla, Instagram’da 6 milyondan fazla takipçisi var.

Banks, güzelliği ve güreş yeteneğiyle dikkat çeken genç bir yıldızdır. Kariyerinde daha büyük başarılara imza atacağına inancımız tamdır.

Paylaş