Sandra Bullock

Sandra Bullock

   

Sandra Bullock Kimdir? Sandra Bullock Boyu Kaç? Sandra Bullock Kaç Kilogram? Sandra Bullock nereli? Sandra Bullock Vücut Ölçüleri Nedir? Sandra Bullock Kaç yaşında? Sandra Bullock Youtube? Sandra Bullock Instagram? Sandra Bullock TikTok? Sandra Bullock’in hayatı. Sandra Bullock hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Sandra Bullock Doğum Tarihi?

Sandra Bullock 26 Temmuz 1964 tarihinde doğmuştur.

Sandra Bullock Kaç Kilo?

Sandra Bullock 54 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Mamdouh Elssbiay (Big Ramy)

Sandra Bullock Boyu Kaç?

Sandra Bullock boyu 171 santimetredir.

Sandra Bullock Kaç Yaşında?

Sandra Bullock 59 yaşındadır.

Sandra Bullock Nerelidir?

Sandra Bullock Amerikalıdır.

Sandra Bullock Vücut Ölçüleri Nedir?

Sandra Bullock Vücut Ölçüsü 34-24-34 inç.

Sandra Bullock Instagram?

Sandra Bullock Instagram.

Sandra Bullock Biyografisi Ve Hayatı

Sandra Bullock, 26 Temmuz 1964’te Amerika Birleşik Devletleri’nin Virginia eyaletinde dünyaya geldi. Alman asıllı bir ailenin çocuğu olan Bullock, oyunculuk kariyerine 1987 yılında başladı. İlk olarak televizyon dizilerinde rol alan Bullock, 1994 yılında “Speed” filminde Keanu Reeves ile başrol oynadı. Bu film ile dünya çapında üne kavuşan Bullock, ardından “The Net” (1995), “While You Were Sleeping” (1995), “Speed 2: Cruise Control” (1997), “Miss Congeniality” (2000), “Two Weeks Notice” (2002), “The Proposal” (2009), “The Blind Side” (2009), “Gravity” (2013) ve “Ocean’s 8” (2018) gibi filmlerde rol aldı.

İlgini Çekebilir!  Dorina Gegiçi

Bullock, oyunculuk kariyerinin yanı sıra yapımcı olarak da çalışmalarda bulundu. 2006 yılında kurulan Fortis Films adlı yapım şirketiyle birçok filmin yapımcılığını üstlendi.

Bullock, 2010 yılında “The Blind Side” filmindeki rolüyle En İyi Kadın Oyuncu Oscar’ını kazandı. Ayrıca, 2015 yılında People dergisi tarafından En Güzel Kadın seçildi.

Bullock, hayırseverlik çalışmalarıyla da tanınmaktadır. 2010 yılında Haiti depreminden etkilenen çocuklar için 1 milyon dolar bağışta bulundu. Ayrıca, Sandra Bullock Charitable Foundation adlı bir vakfın kurucusu ve başkanıdır.

Sandra Bullock, günümüzün en başarılı ve popüler oyuncularından biridir. Kariyeri boyunca birçok ödül kazanan Bullock, sinema dünyasına önemli katkılarda bulunmuştur.

Paylaş