Sam Sulek

Sam Sulek

   

Sam Sulek Kimdir? Sam Sulek Boyu Kaç? Sam Sulek Kaç Kilogram? Sam Sulek nereli? Sam Sulek Vücut Ölçüleri Nedir? Sam Sulek Kaç yaşında? Sam Sulek Youtube? Sam Sulek Instagram? Sam Sulek TikTok? Sam Sulek ’in hayatı. Sam Sulek hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Sam Sulek Doğum Tarihi?

Sam Sulek 7 Şubat 2002 tarihinde doğmuştur.

Sam Sulek Kaç Kilo?

Sam Sulek 108 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Erica Mena

Sam Sulek Boyu Kaç?

Sam Sulek boyu 180 santimetredir.

Sam Sulek Kaç Yaşında?

Sam Sulek 21 yaşındadır.

Sam Sulek Nerelidir?

Sam Sulek Amerikalıdır.

Sam Sulek Vücut Ölçüleri Nedir?

Sam Sulek Vücut Ölçüsü bilinmemektedir.

Sam Sulek Instagram?

Sam Sulek Instagram.

Sam Sulek Biyografisi Ve Hayatı

Sam Sulek, 7 Şubat 2002 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nin Kaliforniya eyaletinde dünyaya gelmiştir. Genç bir vücutçu olan Sulek, kısa sürede büyük bir başarı elde etmiştir.

Eğitimi ve Kariyeri

Sulek, lise eğitimini Kaliforniya’da bulunan El Modena Lisesi’nde tamamlamıştır. Lise yıllarında atletizmle ilgilenen Sulek, özellikle yüzmede başarılı bir sporcuydu. Liseden mezun olduktan sonra, vücut geliştirmeye yönelen Sulek, kısa sürede büyük bir başarı elde etmiştir.

İlgini Çekebilir!  Aljamain Sterling

Özel Hayatı

Sulek, özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih etmektedir. Sosyal medyada aktif olmayan Sulek, hakkında çok fazla bilgi bulunmamaktadır.

Ödülleri

Sulek, profesyonel vücut geliştirme kariyeri boyunca çeşitli ödüllere layık görülmüştür. Bunlardan bazıları şunlardır

Sam Sulek, genç bir vücutçu yeteneğidir. Kısa sürede büyük bir başarı elde eden Sulek, gelecekte de başarılı bir kariyere imza atmaya devam edecektir.

Paylaş