Sadie Sink

Sadie Sink

   

Sadie Sink Kimdir? Sadie Sink Boyu Kaç? Sadie Sink Kaç Kilogram? Sadie Sink nereli? Sadie Sink Vücut Ölçüleri Nedir? Sadie Sink Kaç yaşında? Sadie Sink Youtube? Sadie Sink Instagram? Sadie Sink TikTok? Sadie Sink ’in hayatı. Sadie Sink hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Sadie Sink Doğum Tarihi?

Sadie Sink 16 Nisan 2002 tarihinde doğmuştur.

Sadie Sink Kaç Kilo?

Sadie Sink 50 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Tana Mongeau

Sadie Sink Boyu Kaç?

Sadie Sink boyu 160 santimetredir.

Sadie Sink Kaç Yaşında?

Sadie Sink 21 yaşındadır.

Sadie Sink Nerelidir?

Sadie Sink Amerikalıdır.

Sadie Sink Vücut Ölçüleri Nedir?

Sadie Sink Vücut Ölçüsü 32-24-34 inç.

Sadie Sink Instagram?

Sadie Sink Instagram.

Sadie Sink Biyografisi Ve Hayatı

Sadie Sink, Netflix’in popüler dizisi Stranger Things’de Max Mayfield rolüyle tanınan Amerikalı bir aktristir. Ayrıca Blue Bloods, The Americans, Annie ve The Audience gibi yapımlarda da rol almıştır.

Sink, 16 Nisan 2002’de Teksas’ın Brenham şehrinde doğdu. Üç ağabeyi ve bir kız kardeşi var. Annesi, Disney High School Musical’ini yeniden yaratma takıntısından dolayı 2009 yılında, kardeşi Mitchell ile Sadie’i, Houston yakınlarındaki bir topluluk tiyatrosunda oyunculuk derslerine göndermeye karar verdi.

İlgini Çekebilir!  Daler Kuzyaev

Sink, 2013 yılında The Americans dizisinde ilk kez kamera karşısına geçti. Ardından Blue Bloods, The Audience ve Annie gibi yapımlarda rol aldı. 2016 yılında Stranger Things’in ilk sezonunda Max Mayfield rolünü üstlendi. Sink’in Max rolü, oyunculuk kariyerinde önemli bir dönüm noktası oldu.

Sink, Stranger Things’in başarısıyla birlikte dünya çapında tanınan bir oyuncu oldu. 2017 ve 2018 yıllarında, En İyi Genç Oyuncu dalında Screen Actors Guild Ödülleri’ne aday gösterildi. 2019 yılında, En İyi Korkutucu Sahne dalında MTV Film Ödülü’nü kazandı.

Sink, aynı zamanda müziğe de ilgi duyuyor. 2017 yılında, Stranger Things’in ikinci sezonunun soundtrack’inde yer alan “Should I Stay or Should I Go” şarkısını seslendirdi.

İlgini Çekebilir!  Lautaro Martínez

Sink, genç yaşına rağmen başarılı bir kariyere sahip. Oyunculuk yeteneği, güzelliği ve müzikal yeteneğiyle dikkat çeken Sink, önümüzdeki yıllarda da Hollywood’da önemli bir yere sahip olmaya devam edecek.

Paylaş