Ross Dickerson

Ross Dickerson

   

Ross Dickerson Kimdir? Ross Dickerson Boyu Kaç? Ross Dickerson Kaç Kilogram? Ross Dickerson nereli? Ross Dickerson Kaç yaşında? Ross Dickerson Vücut ölçüleri. Ross Dickerson’in hayatı. Ross Dickerson hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Ross Dickerson Boyu Kaç?

Ross Dickerson boyu 186santimetredir.

Ross Dickerson Kaç Kilo?

Ross Dickerson 93kg ağırlığındadır.

Ross Dickerson Nereli?

Ross Dickerson İngilterelidir.

Ross Dickerson Doğum Tarihi Ne Zaman?

Ross Dickerson 15 Haziran 1989 tarihinde doğmuştur.

Ross Dickerson Kaç Yaşındadır?

Ross Dickerson 34 yaşındadır.

Ross Dickerson Biyografisi ve Hayatı

Haziran 1989’da İngiltere’nin Londra kentinde doğan Ross Dickerson, Amerika Birleşik Devletleri’ne taşınmadan önce hayatının ilk dört yılını şehirde yaşayarak geçirdi. Ross, ilk yıllarının çoğunda hem San Francisco’da hem de Houston’da vakit geçirdi. O ve ailesi her zaman hareket halindeydi ve yaşam tarzı hızlı tempolu ve sürekli değişiyordu. Bu, genç Ross’u yolunu bulma veya hayatta hangi yöne gitmesi gerektiğini anlama şansı bıraktı. Güvenilir bir rutini sürdürmek bir mücadeleydi ve bir amaç bulmasını zorlaştırıyordu.

İlgini Çekebilir!  Madison Beer

2002’de Ross’un annesi Birleşik Krallık’ta bir iş buldu. Sadece 13 yaşında, Dickerson tüm kişisel bağlarını kesti, okullarını değiştirdi ve hayatını toparladı. Bu sefer başka bir şehre değil, başka bir ülkeye gitmesi gerekiyordu.

İngiltere’ye geri döndüğünde Ross artık çocukken olduğu gibi Londra’da değil, ülkenin güneybatısındaki küçük bir sahil kasabası olan Cornwall’da yaşıyordu. Yaşam tarzının önemli ölçüde değiştiği yer burasıydı; artık hareket etmiyordu. Hayatı nihayet durma noktasına geldi. Hayatı günden güne sıkıcı oldu. Ross bir işte çalışıyordu ve hâlâ tutkusunu bulmakta zorlanıyordu. Bu, birkaç yıl sonra, ailesinin son bir kez Londra’ya taşınmaya karar vermesine kadar sürdü.

2009’da 19 yaşındaki Ross, kendisini daha önce pek çok kez bulunduğu durumda buldu. Londra’ya yeni gelmiş, kayıp ve yalnızdı. Ama bu sefer farklı bir tavrı vardı. Sıkıcı bir yaşam tarzının sıradanlığını tatmıştı.

Cornwall ona bir şey göstermişse, o da ortalama bir yaşam için biçilmiş kaftan değildi. Bağlantılar kurmak ve kendisi için heyecanlı ve başarılı bir hayat kurmak istiyordu. Zaten büyük bir yerdeydi, şimdi tek ihtiyacı olan büyük biri olmaktı.

Kendini geliştirmeye başlamak için bir spor salonuna katıldı. Ross’un annesi geçmişte ona bazı Kişisel Eğitim seansları almıştı. O zamanlar bundan hoşlanıyordu, ama asla buna tam olarak bağlanmak için net bir programı olamamıştı. Ross artık yapabildiğine göre, bunu daha iyi kullanabileceğini, Londra hayatına yerleşebileceğini ve güçlü bir arkadaş çevresi oluşturabileceğini düşündü ama bundan çok daha fazlası oldu.

İlgini Çekebilir!  Cardi B

Birkaç hafta kendini antrenman yapmaya zorladıktan sonra, Dickerson spor salonunun bir hobiden çok daha fazlası olduğunu fark etti – bir yaşam biçimiydi. Artık Londra’nın gelecekte evi olacağını bildiğine göre – bunu gerçekten neler yapabileceğini öğrenmek için bir fırsat olarak gördü.

Ross spor salonunda sıkı çalışıyor ve alabildiği herkesten tavsiye alıyordu. Spor salonundaki diğer adamları izledi, sordu ve analiz etti. Neden ondan daha iyi göründüklerini ve onların seviyesine nasıl ulaşabileceğini bilmek istedi.

Fitness onun yaşam hedefi olacağını bilen Ross çok çalıştı ve tenis koçu oldu. Sahada ve spor salonunda olmanın birleşimi vücudunun sınırlarını zorladı. Güçlü fiziği ile tanınmaya başladı.

Ross, eğitime başladıktan sadece 4 yıl sonra 2013 BodyPower Expo’da yer almaya karar vermişti. Etkinlik için bir sponsor bulmayı başarmıştı ve şirketlerin kendi fiziğini markalarını tanıtmak için kullanmak istediklerini fark edince şok oldu. Bu seviyede olduğunun farkına varmamıştı. O noktaya kadar Ross, spor salonundaydı ve esas olarak kendi kendini geliştirmesi için antrenman yapıyordu ama hepsi değişmek üzereydi.

Bir tenis koçu olarak Ross, başkalarına yardım etmeyi sevdiğini önceden biliyordu. Bu nedenle, bir sonraki adımın sadece tenis yapan insanlara yardım etmek değil, aynı zamanda insanlara fiziksel görünüşleri konusunda da yardım etmek olduğu düşüncesine vardı.

İlgini Çekebilir!  Steve Kuclo

Birkaç sosyal medya hesabı kuran Dickerson, başkalarına yardım etmek için her türlü yöntemle kendisine bir isim yapmaya başladı. Sadece her gönderide motivasyonel çekimleri ve fitness ipuçlarını paylaşmakla kalmadı Ross kendine uygun hale getirdi.

Ross, parasız bir şekilde takipçilerinin fitness sorularını alır ve onlara bilgisinin tam anlamıyla cevap verirdi. İsteyen herkes için eksiksiz, özel eğitim ve diyet planları yazdığı biliniyordu. Bu, itibarını arttırmak ve sektörde daha iyi yer almak için bir biletti.

Ross kendisi için bir isim yaptıktan sonra bir sonraki adımının rekabet etmek olduğunu düşündü. WBFF’de Avrupa Şampiyonalarına katılmaya hak kazandıktan sonra, Dickerson profesyonel kartını aldı ve ilk yarışmasını kazandı. Harika bir başlangıçtı ama Ross yarışma kazanmaktan daha fazlasını istiyordu. Ross, zindeliğe olan yeni güvenilirliği ve sadakati ile kendisini bir markaya dönüştürmek istedi. Adını kullanarak, tüm fitness seviyelerine yönelik içeriklerle dolu kendi web sitesini ve YouTube kanalını açtı. Sektöre başlamak isteyenlere ilham vermeye devam ediyor ve gelecekte kendi spor salonunu açmayı bile düşünüyor.

Ross Dickerson Kazandığı Yarışmalar ve Ödüller

WBFF Avrupa Şampiyonası 2013 Erkek Fitness Modeli 1.liği

WBFF PRO Avrupa Şampiyonası 2014 Erkek Fitness Modeli 2.liği

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir