Rita Ora

Rita Ora

   

Rita Ora Kimdir? Rita Ora Boyu Kaç? Rita Ora Kaç Kilogram? Rita Ora nereli? Rita Ora Vücut Ölçüleri Nedir? Rita Ora Kaç yaşında? Rita Ora Youtube? Rita Ora Instagram? Rita Ora TikTok? Rita Ora ’in hayatı. Rita Ora hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Rita Ora Doğum Tarihi?

Rita Ora 26 Kasım 1990 tarihinde doğmuştur.

Rita Ora Kaç Kilo?

Rita Ora 55 kilogram ağırlığındadır.

Rita Ora Boyu Kaç?

Rita Ora boyu 166 santimetredir.

Rita Ora Kaç Yaşında?

Rita Ora 33 yaşındadır.

Rita Ora Nerelidir?

Rita Ora Kosovalıdır.

Rita Ora Vücut Ölçüleri Nedir?

Rita Ora Vücut Ölçüsü 33-25-35 inç.

Rita Ora Instagram?

Rita Ora Instagram.

Rita Ora Biyografisi Ve Hayatı

Rita Ora, 26 Kasım 1990 tarihinde Kosova’nın Priştine şehrinde doğdu. Arnavut kökenli olan Ora, doğduktan bir yıl sonra ailesiyle birlikte İngiltere’ye göç etti.

Ora, küçük yaşta şarkı söylemeye ve dans etmeye başladı. 2004 yılında, “The X Factor” adlı yarışma programına katıldı ve sekizinci turda elendi. Ancak, bu deneyim ona müzik dünyasında yer edinmesi için büyük bir fırsat oldu.

İlgini Çekebilir!  Jaco de Bruyn

Ora, 2012 yılında ilk albümü “Ora”yı yayınladı. Albüm, Birleşik Krallık’ta bir numaradan giriş yaptı ve “R.I.P.” ve “How We Do” gibi hit single’lar çıkardı.

Ora, kariyeri boyunca birçok başarılı single ve albüm yayınladı. 2015 yılında “Black Widow” şarkısıyla dünya çapında bir hit yakaladı. Ayrıca, birçok sanatçıyla birlikte düet yaptı.

Ora, sadece bir şarkıcı değil, aynı zamanda bir oyuncudur. 2012 yılında “Spivs” ve “50 Shades of Grey” filmlerinde rol aldı. Ayrıca, “The Voice” ve “The X Factor” gibi televizyon programlarında jüri üyeliği yaptı.

Rita Ora, dünya çapında tanınan ve sevilen bir sanatçıdır. Arnavut kökenli olmasına rağmen, İngiliz müzik dünyasında önemli bir yere sahiptir. Ora, hem müziği hem de oyunculuğuyla, genç neslin idollerinden biridir.

Paylaş