Rhea Ripley

Rhea Ripley

   

Rhea Ripley Kimdir? Rhea Ripley Boyu Kaç? Rhea Ripley Kaç Kilogram? Rhea Ripley nereli? Rhea Ripley Vücut Ölçüleri Nedir? Rhea Ripley Kaç yaşında? Rhea Ripley Youtube? Rhea Ripley Instagram? Rhea Ripley TikTok? Rhea Ripley ’in hayatı. Rhea Ripley hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Rhea Ripley Doğum Tarihi?

Rhea Ripley 11 Ekim 1996 tarihinde doğmuştur.

Rhea Ripley Kaç Kilo?

Rhea Ripley 62 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Jim Arrington

Rhea Ripley Boyu Kaç?

Rhea Ripley boyu 170 santimetredir.

Rhea Ripley Kaç Yaşında?

Rhea Ripley 27 yaşındadır.

Rhea Ripley Nerelidir?

Rhea Ripley Avustralyalıdır.

Rhea Ripley Vücut Ölçüleri Nedir?

Rhea Ripley Vücut Ölçüsü 34-30-35 inç.

Rhea Ripley Instagram?

Rhea Ripley Instagram.

Rhea Ripley Biyografisi Ve Hayatı

Rhea Ripley, 11 Ekim 1996 doğumlu Avustralyalı profesyonel güreşçidir. Şu anda WWE’de Raw markasında güreşmektedir.

Ripley, Avustralya’nın Adelaide kentinde doğdu ve güreş kariyerine 2013 yılında başladı. 2017 yılında, İngiltere merkezli bağımsız güreş promosyonu Progress Wrestling’de ilk şampiyonluğunu kazandı. 2018 yılında, WWE’ye katıldı ve NXT’de güreşmeye başladı. 2019 yılında, NXT Kadınlar Şampiyonluğu’nu kazandı ve bu şampiyonluğu 131 gün elinde tuttu.

İlgini Çekebilir!  Zac Aynsley

Ripley, 2020 yılında, Raw ve SmackDown markalarına yükseldi. Raw Kadınlar Şampiyonluğu’nu iki kez, SmackDown Kadınlar Şampiyonluğu’nu bir kez kazandı. 2021 yılında, Royal Rumble maçına katılan ilk kadın güreşçi oldu.

Ripley, korkusuz ve agresif stiliyle tanınan bir güreşçidir. Aynı zamanda, popüler bir kültür ikonu haline gelmiştir. 2021 yılında, Forbes tarafından dünyanın en güçlü 100 kadınından biri seçildi.

Rhea Ripley, profesyonel güreşteki en başarılı kadın güreşçilerden biridir. Kariyerinde birçok şampiyonluk kazandı ve dünyanın en büyük güreş promosyonu olan WWE’de güreşmektedir.

Paylaş