Rashel Kolaneci

Rashel Kolaneci

   

Rashel Kolaneci Kimdir? Rashel Kolaneci Boyu Kaç? Rashel Kolaneci Kaç Kilogram? Rashel Kolaneci nereli? Rashel Kolaneci Vücut Ölçüleri Nedir? Rashel Kolaneci Kaç yaşında? Rashel Kolaneci Youtube? Rashel Kolaneci Instagram? Rashel Kolaneci TikTok? Rashel Kolaneci ’in hayatı. Rashel Kolaneci hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Rashel Kolaneci Doğum Tarihi?

Rashel Kolaneci 23 Haziran 1997 tarihinde doğmuştur.

Rashel Kolaneci Kaç Kilo?

Rashel Kolaneci 58 kilogram ağırlığındadır.

Rashel Kolaneci Boyu Kaç?

Rashel Kolaneci boyu 165 santimetredir.

Rashel Kolaneci Kaç Yaşında?

Rashel Kolaneci 26 yaşındadır.

Rashel Kolaneci Nerelidir?

Rashel Kolaneci Arnavutlukludur.

Rashel Kolaneci Vücut Ölçüleri Nedir?

Rashel Kolaneci Vücut Ölçüsü 34-26-36 inç.

Rashel Kolaneci Instagram?

Rashel Kolaneci Instagram.

Rashel Kolaneci Biyografisi Ve Hayatı

Rashel Kolaneci, Arnavutluk merkezli bir model ve influencer. Instagram’da 1.331.000’den fazla takipçisi var ve seyahatleri, modelleme çalışmaları ve yaşam tarzı hakkında fotoğraflar paylaşıyor.

Kolaneci, Arnavutluk’ta doğdu ve modellik kariyerine genç yaşta başladı. O zamandan beri Shella Swimwear dahil olmak üzere birçok markanın kampanyalarında yer aldı. Arnavutluk’ta moda sahnesinin de düzenli bir parçası ve Harper’s Bazaar ve Elle gibi dergilerde yer aldı.

İlgini Çekebilir!  Eric Janicki

Modellik çalışmasının yanı sıra Kolaneci, aynı zamanda bir influencer. Sosyal medyada ürünlerini tanıtmak için birçok marka ile ortaklık yaptı. Ayrıca popüler bir seyahat influencer’ı ve egzotik destinasyonlara yaptığı gezilerden sık sık fotoğraflar paylaşıyor.

Kolaneci, modellik ve influencer dünyasında yükselen bir yıldız. Güzelliği, stil anlayışı ve seyahat tutkusu ile tanınır. Önümüzdeki yıllarda popüler bir figür olmaya devam etmesi bekleniyor.

Moda, seyahat veya güzellik ile ilgileniyorsanız, Rashel Kolaneci’yi Instagram’da mutlaka takip etmelisiniz. Modellik ve influencer dünyasında yükselen bir yıldız ve fotoğrafları ve hikayeleriyle ilham vereceğinden emin.

Paylaş