Rachel Dillon

Rachel Dillon

   

Rachel Dillon Kimdir? Rachel Dillon Boyu Kaç? Rachel Dillon Kaç Kilogram? Rachel Dillon nereli? Rachel Dillon Kaç yaşında? Rachel Dillon Vücut ölçüleri. Rachel Dillon’in hayatı. Rachel Dillon hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Rachel Dillon Boyu Kaç?

Rachel Dillon boyu 168 santimetredir.

Rachel Dillon Kaç Kilo?

Rachel Dillon 58kg ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Elle Fanning

Rachel Dillon Nereli?

Rachel Dillon Avustralyalıdır.

Rachel Dillon Doğum Tarihi

Rachel Dillon 1 Ocak 1993 tarihinde doğmuştur.

Rachel Dillon Kaç Yaşında?

Rachel Dillon 30 yaşındadır.

Rachel Dillon Biyografisi ve Hayatı

Rachel Dillon, Avustralyalı bir WBFF sporcusu ve birçok spor tutkunu için rol modeldir. Büyürken, Rachel spor yapmayı severdi ve kendisini bir ‘kardiyo fanatiği’ olarak tanımladı. Formda kalmak onun için çok önemliydi. O kadar önemli ki bazen kardiyo ile aşırıya kaçtı. Rachel yıllarca kardiyonun kendisine hayalini kurduğu tonda vücudu vereceğini düşündü. Ancak bir süre sonra, kendisini her zamankinden daha kötü hissettirdiğini fark etti. İşte tam bu noktada Rachel, antrenmanında ve diyetinde radikal değişiklikler yapmaya başladı kardiyoyu ağırlık antrenmanıyla değiştirdi. Sonunda ilerlemeye başladı.

İlgini Çekebilir!  Steven Cao

Rachel’ın başarıya giden yolculuğundaki tek engel kardiyo değildi. Rachel, ilk yıllarında model olmak için çok çalıştı. Rachel kendini modellik konusunda hep yetersiz hissetti. Bu kısa süren modellik döneminden sonra, Rachel formda kaldı. Partnerinin yardımıyla ve spor salonundaki kendi sıkı çalışmasıyla görünüşünü tamamen değiştirdi. Kaslarını şekillendirmek ve şekillendirmek için kuvvet antrenmanı ve HIIT kombinasyonunu kullandı ve kısa süre sonra bu aktivitelere aşık oldu. Rachel gelişmeye devam ettikçe kendine yeni bir güven duygusu kazandı. Dediği gibi; “Artık kendimi başka kimseyle karşılaştırmıyorum. Sürekli üzerimde çalışıyor ve her gün kendimi geliştiriyordum. “

Doğru eğitimin ve beslenmenin vücudu üzerindeki etkisini gördükten sonra Rachel, öğrendiklerini diğer kadınlarla paylaşmaya karar verdi. Bu, kişisel bir antrenör olarak bir kariyere başlamasına neden oldu. Yıllar geçtikçe tutkusunu gittikçe daha fazla kişiyle paylaşabildi ve sonunda tam zamanlı bir fitness antrenönrü haline geldi.

İlgini Çekebilir!  Valeria Orsini

Yıllarca süren sıkı çalışmanın ardından, Rachel internette popülerlik kazandı. Her yerden insanlar onun eğitim ve beslenme konusundaki tavsiyelerini dinlemeye geldi. Mümkün olduğunca çok kadına yardım etmek için temel eğitim kampları düzenlemeye başladı ve sonunda bir çevrimiçi girişimci oldu. O zamandan beri, Rachel tanınmaya devam etti ve şu anda Avustralya’nın en iyi fitness antrenörlerinden biri.

Rachel Dillon 3 kez WBFF Bikini Dünya Şampiyonu olmuştur.

Rachel Dillon Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir