Paige VanZant

Paige VanZant

   

Paige VanZant Kimdir? Paige VanZant Boyu Kaç? Paige VanZant Sıkleti Ne? Paige VanZant Kaç Kilogram? Paige VanZant nereli? Paige VanZant Skoru Kaç? Paige VanZant Kaç yaşında? Paige VanZant Vücut ölçüleri. Paige VanZant’in hayatı. Paige VanZant hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Paige VanZant Boyu Kaç?

Paige VanZant boyu 163 santimetredir.

Paige VanZant Kaç Kilo?

Paige VanZant 57 kilogram ağırlığındadır.

Paige VanZant Sıkleti Ne?

Paige VanZant tüy sıklet’dir.

Paige VanZant Nereli?

Paige VanZant Amerikalıdır.

Paige VanZant Doğum Tarihi Ne Zaman?

Paige VanZant 26 Mart 1994 tarihinde doğmuştur.

Paige VanZant Kaç Yaşında?

Paige VanZant 29 yaşındadır.

Paige VanZant Skoru Kaç?

Paige VanZant skoru 13 maç 8 galibiyet 0 yenilgidir.

Paige VanZant Instagram?

Paige VanZant Instagram.

Paige VanZant Biyografisi Ve Hayatı

Paige VanZant, Amerikalı eski bir karma dövüş sanatçısı ve modeldir. 2014’ten 2021’e kadar Ultimate Fighting Championship (UFC) için dövüştü. Ayrıca Bare Knuckle Fighting Championship (BKFC) ve All Elite Wrestling (AEW) için dövüştü.

İlgini Çekebilir!  Sommer Ray

VanZant, 18 Ağustos 1994’te Reno, Nevada’da doğdu. 10 yaşında dövüş sanatlarına başladı ve 2012’de profesyonel olarak dövüşmeye başladı. İlk profesyonel dövüşünü 2012’de kazandı ve sonraki iki dövüşünü de kazandı.

2014’te VanZant, UFC ile sözleşme imzaladı. UFC’deki ilk dövüşünü 2014’te kazandı ve sonraki üç dövüşünü de kazandı. 2016’da VanZant, UFC’deki ilk yenilgisini aldı.

VanZant, UFC’de 10 dövüş yaptı ve 5’ini kazandı, 5’ini kaybetti. 2021 yılında UFC’den ayrıldı ve Bare Knuckle Fighting Championship (BKFC) için dövüşmeye başladı. BKFC’deki ilk dövüşünü 2021’de kazandı.

VanZant, aynı zamanda bir modeldir. 2016’da Sports Illustrated Swimsuit Issue’da yer aldı. Ayrıca, kendi giyim ve aksesuar markasına sahiptir.

VanZant, sosyal medyada da çok popülerdir. Instagram’da 3.5 milyondan fazla takipçisi vardır.

Paylaş