Oscar Gutierrez Rey Mysterio

Oscar Gutierrez (Rey Mysterio)

   

Oscar Gutierrez (Rey Mysterio) Kimdir? Oscar Gutierrez (Rey Mysterio) Boyu Kaç? Oscar Gutierrez (Rey Mysterio) Kaç Kilogram? Oscar Gutierrez (Rey Mysterio) nereli? Oscar Gutierrez (Rey Mysterio) Kaç yaşında? Oscar Gutierrez (Rey Mysterio) Vücut ölçüleri. Oscar Gutierrez (Rey Mysterio)’in hayatı. Oscar Gutierrez (Rey Mysterio) hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

İçindekiler
İlgini Çekebilir!  Sharon Stone

Oscar Gutierrez (Rey Mysterio) Boyu Kaç?

Oscar Gutierrez (Rey Mysterio) boyu 168 santimetredir.

Oscar Gutierrez (Rey Mysterio) Kaç Kilo?

Oscar Gutierrez (Rey Mysterio) 80 kg ağırlığındadır.

Oscar Gutierrez (Rey Mysterio) Nereli?

Oscar Gutierrez (Rey Mysterio) Amerikalıdır.

Oscar Gutierrez (Rey Mysterio) Doğum Tarihi?

Oscar Gutierrez (Rey Mysterio) 11 Aralık 1974 tarihinde doğmuştur.

Oscar Gutierrez (Rey Mysterio) Kaç Yaşında?

Oscar Gutierrez (Rey Mysterio) 49 yaşındadır.

Oscar Gutierrez (Rey Mysterio) Vücut Ölçüleri Nedir?

Oscar Gutierrez (Rey Mysterio) vücut ölçüleri 37-30-14 inç.

Oscar Gutierrez (Rey Mysterio) Biyografisi Ve Hayatı

Rey Mysterio, World Wrestling Entertainment’taki (WWE) çalışmaları ile tanınan Meksikalı-Amerikalı bir profesyonel güreşçidir. Yüksekten uçan akrobatik tarzı ve 1989’daki ilk çıkışından beri taktığı imza maskesiyle tanınır.

İlgini Çekebilir!  Emma Watson

Mysterio, 1974’te San Diego, California’da Oscar Gutierrez olarak doğdu. Güreş kariyerine 14 yaşında başladı ve kısa sürede Meksika’nın en popüler güreşçilerinden biri oldu. 1995’te WWE ile sözleşme imzaladı ve burada hızla hayranların favorisi oldu.

Mysterio, kariyeri boyunca WWE Şampiyonası, Dünya Ağır Siklet Şampiyonası ve Cruiserweight Şampiyonası dahil olmak üzere çok sayıda şampiyonluk kazandı. Ayrıca iki kez Royal Rumble kazananı.

Mysterio, tüm zamanların en büyük profesyonel güreşçilerinden biri olarak kabul edilir. Yenilikçi hareketleri ve her yaştan hayranla bağlantı kurma becerisiyle tanınır. Aynı zamanda ona ilham kaynağı olarak bakan birçok genç güreşçi için bir rol model.

Rey Mysterio’nun WWE Üzerindeki Etkisi

Rey Mysterio’nun WWE üzerinde büyük bir etkisi oldu. Kruvazör siklet bölümünün popülerleşmesine yardımcı olmakla tanınır ve bir nesil güreşçiye onun yüksekten uçma stilini benimsemeleri için ilham verdi. Aynı zamanda WWE’deki en popüler güreşçilerden biridir ve ürünleri sürekli olarak en çok satanlar arasındadır.

İlgini Çekebilir!  Dan Bilzerian

Mysterio’nun WWE üzerindeki etkisi yadsınamaz. O, sporun gerçek bir efsanesidir ve mirası, gelecek yıllarda hayranlara ilham vermeye devam edecektir.

Oscar Gutierrez (Rey Mysterio) Instagram

gymsozluk Instagram

Paylaş