Olivia Elliott

Olivia Elliott

   

Olivia Elliott Kimdir? Olivia Elliott Boyu Kaç? Olivia Elliott Kaç Kilogram? Olivia Elliott nereli? Olivia Elliott Vücut Ölçüleri Nedir? Olivia Elliott Kaç yaşında? Olivia Elliott Youtube? Olivia Elliott Instagram? Olivia Elliott TikTok? Olivia Elliott’in hayatı. Olivia Elliott hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Olivia Elliott Doğum Tarihi?

Olivia Elliott 11 Temmuz 2001 tarihinde doğmuştur.

Olivia Elliott Kaç Kilo?

Olivia Elliott 60 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Milot Rashica

Olivia Elliott Boyu Kaç?

Olivia Elliott boyu 172 santimetredir.

Olivia Elliott Kaç Yaşında?

Olivia Elliott 22 yaşındadır.

Olivia Elliott Nerelidir?

Olivia Elliott Ingilterelidir.

Olivia Elliott Vücut Ölçüleri Nedir?

Olivia Elliott Vücut Ölçüleri 33-25-37 inç.

Olivia Elliott Instagram?

Olivia Elliott Instagram.

Olivia Elliott Biyografisi Ve Hayatı

Olivia Elliott, İngiliz tenisçi, model ve sosyal medya fenomenidir. Atletik gücü, çarpıcı güzelliği ve sosyal medyayı ustaca kullanmasıyla tanınır.

Elliott, 6 yaşında tenis oynamaya başladı. Tenis kariyerine odaklanmak için eğitimine ara vermeye karar verdi.

Liseden mezun olduktan sonra, Elliott modellik kariyerine devam etmek için Londra’ya taşındı. Kısa sürede birkaç üst modelleme ajansıyla sözleşme imzaladı ve o zamandan beri Nike, Adidas ve Chanel gibi markaların kampanyalarında yer aldı.

İlgini Çekebilir!  Yanita Yancheva

Modelliğin yanı sıra, Elliott başarılı bir sosyal medya fenomenidir. Instagram’da 90.000’den fazla takipçisi var ve fitness ipuçları, seyahat fotoğrafları ve moda tavsiyelerini paylaşıyor.

Elliott, tenis, modelleme ve sosyal medyanın dünyasında yükselen bir yıldızdır. Her yerdeki genç kadınlara ilham veriyor ve önümüzdeki yıllarda büyük başarılar elde edeceğinden emin.

Paylaş