Nikki Blackketter

Nikki Blackketter

   

Nikki Blackketter Kimdir? Nikki Blackketter Boyu Kaç? Nikki Blackketter Kaç Kilogram? Nikki Blackketter nereli? Nikki Blackketter Kaç yaşında? Nikki Blackketter Vücut ölçüleri. Nikki Blackketter’in hayatı. Nikki Blackketter hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Nikki Blackketter Boyu Kaç?

Nikki Blackketter boyu 155 santimetredir.

Nikki Blackketter Kaç Kilo?

Nikki Blackketter 52kg ağırlığındadır.

Nikki Blackketter Nereli?

Nikki Blackketter Amerikalıdır.

Nikki Blackketter Doğum Tarihi?

Nikki Blackketter 23 Şubat 1992 tarihinde doğmuştur.

Nikki Blackketter Kaç Yaşında?

Nikki Blackketter 31 yaşındadır.

Nikki Blackketter Tam Adı?

Nikki Blackketter tam adı Nikki Michelle Blackketter’dır

İlgini Çekebilir!  Rashel Kolaneci

Nikki Blackketter Biyografisi ve Hayatı

Nikki Blackketter 23 Şubat 1992’de Huston, Texas’ta doğdu. Büyürken aktif bir çocuk değildi. Spora çok az ilgisi vardı. Liseye girdiğinde Nikki, sağlıksız alışkanlıklar kazanmaya başladı. Hızlı metabolizması nedeniyle görünüşünü önemli ölçüde etkilemeyen yemek ve tatlılar yerdi. Nikki, lisedeki son yılında vücudunun kötü bir şekilde değiştiğini fark etmeye başladı. Bu aynı zamanda alkol almaya başladığı zamandı.

Başlangıçta hafta sonları arkadaşlarıyla rahatça içki içiyordu, ancak zaman geçtikçe düzenli içmeye başladı. Neredeyse her gün bir sarhoş olana kadar alkol alıyordu. Nikki, zihinsel ve fiziksel sağlığını korumak ve notlarına ayak uydurmak için alkol sorunuyla ilgili bir şeyler değiştirmesi gerektiğini fark etti.

Nikki, gençlik yıllarında her zaman spor salonuna gitmeyi düşündüğünü, ancak ağırlık kaldırmaktan korktuğunu söyledi. Ancak, kötü alışkanlıkları onu etkisi altına aldığında, Nikki bir şeyi değiştirmesi gerektiğini anladı ve ağırlık çalışmak mükemmel bir çözümdü.

İlgini Çekebilir!  Jillian Michaels

Hafif ağırlıklarla çalışmaya başladı ve çok fazla kardiyo yapardı, ancak kendine güveni arttıkça Nikki dah ağır ağırlıklarla antrenman yapmaya başladı. O noktada fiziğinde ilerleme olduğunu fark etti. Söylemeye gerek yok, Nikki egzersiz yapmaya takıntılı hale geldi ve söylediği gibi eski parti yaşam tarzını tamamen unuttu; ” Ağırlık kaldırma bağımlısı oldum ve o zamandan beri geriye bakmadım!”

Nikki 21 yaşına geldiğinde ağırlık kaldırma konusunda zaten çok fazla deneyim kazanmıştı. Bu süre zarfında diyetini de uygulamaya başladı. O zaman fiziğinde daha büyük değişiklikler fark etti. Spor salonunda birkaç ay süren diyet ve sıkı çalışmadan sonra, birkaç arkadaş Nikki’yi bikini şovunda yarışmaya teşvik etti.

Nikki sahneye çıkma fikrini her zaman severdi, bu yüzden denemeye karar verdi. İlk bikini yarışması bittikten sonra Nikki bunun harika bir duygu olduğunu ve tekrar yapmak istediğini söyledi. Bu arada, hevesli fitness modeli, motivasyonel alıntılarla birlikte yıllar boyunca şekillendirdiği fiziğinin resimlerini yayınlayacağı sosyal medya profillerini de oluşturdu. Sosyal medyadaki etkinliği çok ilgi çekti.

İlgini Çekebilir!  Jim Clark

Nikki, kendisini ondan fitness tavsiyesi isteyen çok sayıda hayranla buldu. Fitness dünyasına ilk adım attığından bu yana Nikki, tanınmış bir fitness modeli ve bikini yarışmacısı haline geldi. Nikki, aldığı fitness tavsiyesi taleplerinin miktarı nedeniyle kişisel antrenman işini kurmaya karar verdi. O zamandan beri dünyanın dört bir yanındaki kadınların hayatlarını dönüştürmesine yardım ediyor. Nikki, hayranlarına her gün ilham vermeye devam ediyor ve gelecekte ortaya çıkabilecek yeni zorlukları dört gözle bekliyor.

Nikki Blackketter Instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir