Nicol Ramirez

Nicol Ramirez

   

Nicol Ramirez Kimdir? Nicol Ramirez Boyu Kaç? Nicol Ramirez Kaç Kilogram? Nicol Ramirez nereli? Nicol Ramirez Vücut Ölçüleri Nedir? Nicol Ramirez Kaç yaşında? Nicol Ramirez Youtube? Nicol Ramirez Instagram? Nicol Ramirez TikTok? Nicol Ramirez ’in hayatı. Nicol Ramirez hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

İçindekiler
İlgini Çekebilir!  Kübra Çamlıbel (Miranda)

Nicol Ramirez Doğum Tarihi?

Nicol Ramirez 12 Eylül 1995 tarihinde doğmuştur.

Nicol Ramirez Kaç Kilo?

Nicol Ramirez 62 kilogram ağırlığındadır.

Nicol Ramirez Boyu Kaç?

Nicol Ramirez boyu 167 santimetredir.

Nicol Ramirez Kaç Yaşında?

Nicol Ramirez 28 yaşındadır.

Nicol Ramirez Nerelidir?

Nicol Ramirez Kolombiyalıdır.

Nicol Ramirez Vücut Ölçüleri Nedir?

Nicol Ramirez Vücut Ölçüsü 35-24-35 inç.

Nicol Ramirez Instagram?

Nicol Ramirez Instagram.

Nicol Ramirez Biyografisi Ve Hayatı

Nicol Ramirez, 28 yaşında, Kolombiya doğumlu bir modeldir. 2020 yılında Instagram’da açtığı hesabında kısa sürede büyük bir takipçi kitlesine ulaşmıştır. Şu anda 700 binden fazla takipçisi vardır.

Ramirez, güzelliği ve etkileyici tarzıyla dikkat çekmektedir. Instagram hesabında genellikle moda ve yaşam tarzı içerikleri paylaşmaktadır. Ayrıca, bazı markaların reklam yüzü olarak da çalışmaktadır.

İlgini Çekebilir!  Charly Jordan

Ramirez’in Biyografisi

Nicol Ramirez, 12 Eylül 1995’de Kolombiya’nın Cali şehrinde doğdu. Ailesiyle birlikte Amerika Birleşik Devletleri’ne taşındı ve burada büyüdü.

Ramirez, liseden mezun olduktan sonra moda sektörüne girmeye karar verdi. 2020 yılında Instagram’da bir hesap açtı ve kısa sürede büyük bir takipçi kitlesine ulaştı.

Ramirez, şu anda Los Angeles, Kaliforniya’da yaşıyor.

Ramirez’in Başarıları

Ramirez, aynı zamanda bazı markaların reklam yüzü olarak da çalışmaktadır. 2023 yılında, Fashion Nova adlı giyim markasının marka elçisi olarak seçildi.

Ramirez’in Geleceği

Nicol Ramirez, moda sektöründe hızla yükselen bir yıldızdır. Instagram’daki başarısıyla dikkatleri üzerine çeken Ramirez, gelecekte daha da büyük başarılar elde edebilecek potansiyele sahiptir.

Paylaş