Negin Mirsalehi

Negin Mirsalehi

   

Negin Mirsalehi Kimdir? Negin Mirsalehi Boyu Kaç? Negin Mirsalehi Kaç Kilogram? Negin Mirsalehi nereli? Negin Mirsalehi Vücut Ölçüleri Nedir? Negin Mirsalehi Kaç yaşında? Negin Mirsalehi Youtube? Negin Mirsalehi Instagram? Negin Mirsalehi TikTok? Negin Mirsalehi ’in hayatı. Negin Mirsalehi hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

İçindekiler

Negin Mirsalehi Doğum Tarihi?

Negin Mirsalehi 2 Kasım 1988 tarihinde doğmuştur.

Negin Mirsalehi Kaç Kilo?

Negin Mirsalehi 55 kilogram ağırlığındadır.

Negin Mirsalehi Boyu Kaç?

Negin Mirsalehi boyu 170 santimetredir.

Negin Mirsalehi Kaç Yaşında?

Negin Mirsalehi 35 yaşındadır.

Negin Mirsalehi Nerelidir?

Negin Mirsalehi Hollandalıdır.

Negin Mirsalehi Vücut Ölçüleri Nedir?

Negin Mirsalehi Vücut Ölçüsü 31-22-31 inç.

Negin Mirsalehi Instagram?

Negin Mirsalehi Instagram.

Negin Mirsalehi Biyografisi Ve Hayatı

Negin Mirsalehi, 2009 yılında açtığı moda blogu ile kısa sürede dünyaca ünlü bir moda influencer’ı haline geldi. Hollanda’da doğan Mirsalehi, İran asıllı bir aileye mensup. Egzotik görünümü ve kendine özgü tarzı ile kısa sürede moda dünyasının dikkatini çekti.

İlgini Çekebilir!  Max Verstappen

Mirsalehi’nin blogu, moda dünyasının en popüler bloglarından biri. Blogunda, günlük stilinden, özel davetler için tercih ettiği kıyafetlere kadar her şeyi paylaşıyor. Ayrıca, moda trendleri ve alışveriş önerileri gibi konularda da yazılar yazıyor.

Mirsalehi, sadece blogu ile değil, sosyal medya hesapları ile de büyük bir takipçi kitlesine sahip. Instagram’da 7 milyondan fazla takipçisi olan Mirsalehi, her gün yaptığı paylaşımlarla moda dünyasının nabzını tutuyor.

Negin Mirsalehi’nin Başarı Yolculuğu

Negin Mirsalehi, moda tutkusunu profesyonel bir kariyere dönüştürmek için 2009 yılında bir moda blogu açmaya karar verdi. Blogu açmadan önce, pazarlama alanında yüksek lisans eğitimi aldı.

Mirsalehi’nin blogu, kısa sürede büyük bir ilgi gördü. Blogunun başarısı, Mirsalehi’nin moda dünyasının en önemli isimlerinden biri haline gelmesini sağladı.

İlgini Çekebilir!  Hannah Stocking

Mirsalehi, moda dünyasının yanı sıra, güzellik ve yaşam tarzı konularında da çalışmalar yapıyor. 2019 yılında, kendi saç bakım markası olan Gisou’yu kurdu.

Paylaş