Neekolul (1)

Neekolul

   

Neekolul Kimdir? Neekolul Boyu Kaç? Neekolul Kaç Kilogram? Neekolul nereli? Neekolul Vücut Ölçüleri Nedir? Neekolul Kaç yaşında? Neekolul Youtube? Neekolul Instagram? Neekolul TikTok? Neekolul ’in hayatı. Neekolul hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Neekolul Doğum Tarihi?

Neekolul 14 Temmuz 1997 tarihinde doğmuştur.

Neekolul Kaç Kilo?

Neekolul 56 kilogram ağırlığındadır.

Neekolul Boyu Kaç?

Neekolul boyu 165 santimetredir.

Neekolul Kaç Yaşında?

Neekolul 26 yaşındadır.

Neekolul Nerelidir?

Neekolul Amerikalıdır.

Neekolul Vücut Ölçüleri Nedir?

Neekolul Vücut Ölçüsü 34-26-34 inç.

Neekolul Instagram?

Neekolul Instagram.

Neekolul Biyografisi Ve Hayatı

Neekolul, gerçek adı Nicole Sanchez olan, Amerikalı bir internet kişiliği, Twitch yayıncısı ve YouTuber’dır. 14 Temmuz 1997’de doğdu ve Kaliforniya, Long Beach’te büyüdü.

Twitch Kariyeri

Neekolul, 2017 yılında Twitch’te “neeko” kullanıcı adıyla yayın yapmaya başladı. 2020 yılında, “OK Boomer” adlı bir TikTok videosunun ardından popülerlik kazandı. Bu videoda, Neekolul, bir grup yaşlı erkeğe “OK Boomer” diyerek onları susturuyordu. Video, kısa sürede milyonlarca kez izlendi ve Neekolul’u internette bir fenomen haline getirdi.

İlgini Çekebilir!  Mahmut Irmak

Neekolul, Twitch’te genellikle video oyunları oynuyor ve IRL (gerçek hayat) içerikleri yayınlıyor. 2022 itibarıyla, Twitch’te 4,5 milyondan fazla takipçisi var.

YouTube Kariyeri

Neekolul, 2018 yılında YouTube’a başladı. Kanalında genellikle Twitch yayınlarından kesitler, vloglar ve müzik videoları yayınlıyor. 2022 itibarıyla, YouTube’da 2,5 milyondan fazla abonesi var.

Diğer Aktiviteleri

Neekolul, 2020 yılında kendi giyim markasını kurdu. Ayrıca, 2021 yılında “OK Boomer” adlı bir single yayınladı.

Sosyal Medya

Neekolul, sosyal medyada oldukça aktiftir. Instagram’da 600 bin, Twitter’da 400 bin ve TikTok’ta 7 milyon takipçisi var.

Ödüller

Neekolul, 2020 yılında Streamy Ödülleri’nde “Yılın Çıkış Yapan Yayıncısı” ödülünü kazandı.

Neekolul, internette hızla yükselen bir yıldızdır. Twitch ve YouTube’da milyonlarca takipçisi olan Neekolul, eğlenceli ve özgün içerikleri ile izleyicilerini kendine çekiyor.

Paylaş