Neal

Neal Maddox

   

Neal Maddox Kimdir? Neal Maddox Boyu Kaç? Neal Maddox Kaç Kilogram? Neal Maddox nereli? Neal Maddox Kaç yaşında? Neal Maddox Vücut ölçüleri. Neal Maddox’in hayatı. Neal Maddox hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Neal Maddox Boyu Kaç?

Neal Maddox boyu 178 santimetredir.

Neal Maddox Kaç Kilo?

Neal Maddox 102kg ağırlığındadır.

Neal Maddox Nereli?

Neal Maddox Amerikalıdır.

Neal Maddox Doğum Tarihi?

Neal Maddox 27 Ekim 1977 tarihinde doğmuştur.

Neal Maddox Kaç Yaşında?

Neal Maddox 46 yaşındadır.

Neal Maddox Biyografisi ve Hayatı

Neal Maddox’un içinde her zaman doğuştan gelen spor tutkusu olmuştur. Okul sırasında ve kolej boyunca takımlarının en iyi sporcularından biriydi. Neal, ağırlık kaldırma rekorlarının çoğunu elinde tutuyordu ve doğal olarak bu, ondan eğitim tavsiyesi isteyen akranları arasında popüler olmasını sağladı. Daha farkına varmadan, Neal’ın koçluk tutkusu doğdu. Neal, koçluk kariyerine kolej sırasında başladı. Multipl Skleroz, Down sendromu ve diğer engelli bireylerle çalışarak başladı.

İlgini Çekebilir!  Danielle Campbell

Harika çalışması hakkındaki sözler yayılırken Neal, Oregon’daki birkaç ilkokul için bir Beden Eğitimi müfredatı geliştirmeye yardım etmeye davet edildi. Bu sıralarda Neal, kolejden egzersiz bilimi alanında lisans derecesi ile mezun oldu. Oradan koç olmanın yanı sıra NFL’ye katılarak hayatında yeni bir sayfa açtı.

Neal’ın çocukluk hayali şimdi gerçeğe dönüşüyordu. Başlangıçta Neal, NFL’de bir kariyere başlamaktan heyecan duyuyordu. Ancak heyecan kısa sürdü. NFL’de oynadığı aylar boyunca Neal bazı ciddi sakatlıklar aldı. Bu, spordan erken çıkışına yol açar. Söylemeye gerek yok, Neal NFL kariyerini kısa kesmek zorunda kaldığı için mutlu değildi. Ama o yoluna devam etti ve odak noktasını koçluğa kaydırmaya karar verdi.

İlgini Çekebilir!  Sergio Oliva

Bundan kısa bir süre sonra Neal, tanınmış bir spor salonunda baş fitness direktörü olmaya devam etti. Orada, diğer kişisel eğitmenleri geliştirmenin yanı sıra müşterilere koçluk yapmaya çalıştı. Neal’ın fitness koçluğu çevrelerindeki adı büyüdükçe hırsları da büyüdü. 2006 yılında kendi spor salonunu açmaya karar verdi. Neal ayrıca lise sporcularına koçluk yapmaya başladı. Bazıları NFL’ye kendileri gitti. 2009’da Neal, sporu bir arkadaşından duyduktan sonra CrossFit biçiminde yeni bir meydan okumaya başladı.CrossFit’in rekabetçi doğası ve katıksız zihinsel ve fiziksel zorluklar Neal için büyüleyiciydi. Öyle ki, CrossFit sertifikalarını almaya devam etti ve California’daki 2009 Crossfit Oyunlarında jüri üyesi oldu. Bir yıl sonra Neal, ilk CrossFit Oyunlarına katılarak CrossFit yarışmacısı oldu. Sonraki 6 yıl boyunca Neal, antrenör olarak ismini büyütmenin yanı sıra sporda yarışmaya devam etti. CrossFit Oyunlarına birçok kez hak kazandı ve her yıl en yaşlı bireysel sporcuydu. Neal, 2013 yılına gelindiğinde CrossFit endüstrisinde tanınan bir yüz haline geldi. Hem yarışmacı hem de eğitim eğitmeni olarak.

İlgini Çekebilir!  Steve Kris

Önümüzdeki birkaç yıl boyunca 150’den fazla seminere koçluk yaptı ve kişisel eğitimiyle birçok insanın hayatını olumlu yönde etkiledi. Neal, yolculuğunun başlangıcından beri inanılmaz zirvelere ulaşmış olsa da, her zaman daha fazlasını başarmaya çalışıyor. Sürekli yaralanmalar gibi çok sayıda aksilikle karşılaşmasına rağmen Neal, her durumdan her zaman en iyisini yaptı. Onun hikayesi, şüphesiz hayattaki kendi güçlüklerini aşmak isteyen herkes için bir ilham kaynağıdır. Neal Maddox instagram’da nealmaddox kullanıcı adıyla 60bin takipçiye sahiptir.

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir