Nataliya Goncharova

Nataliya Goncharova

   

Nataliya Goncharova Kimdir? Nataliya Goncharova Boyu Kaç? Nataliya Goncharova Kaç Kilogram? Nataliya Goncharova nereli? Nataliya Goncharova Vücut Ölçüleri Nedir? Nataliya Goncharova Kaç yaşında? Nataliya Goncharova Youtube? Nataliya Goncharova Instagram? Nataliya Goncharova TikTok? Nataliya Goncharova ’in hayatı. Nataliya Goncharova hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Nataliya Goncharova Doğum Tarihi?

Nataliya Goncharova 1 Haziran 1989 tarihinde doğmuştur.

Nataliya Goncharova Kaç Kilo?

Nataliya Goncharova 78 kilogram ağırlığındadır.

İlgini Çekebilir!  Frida Aasen

Nataliya Goncharova Boyu Kaç?

Nataliya Goncharova boyu 194 santimetredir.

Nataliya Goncharova Kaç Yaşında?

Nataliya Goncharova 34 yaşındadır.

Nataliya Goncharova Nerelidir?

Nataliya Goncharova Amerikalıdır.

Nataliya Goncharova Vücut Ölçüleri Nedir?

Nataliya Goncharova Vücut Ölçüsü bilinmemektedir.

Nataliya Goncharova Instagram?

Nataliya Goncharova Instagram.

Nataliya Goncharova Biyografisi Ve Hayatı

Nataliya Goncharova, 1 Haziran 1989’da Ukrayna’nın Skole şehrinde doğdu. Voleybolcu olan Goncharova, 2012’den 2016’ya kadar Obmochaeva olarak da bilinen Rus bir voleybol oyuncusudur. 2010 yılına kadar Ukrayna kadın milli voleybol takımı için oynadı ve Rusya kadın milli voleybol takımının bir parçası oldu.

Goncharova, 1,94 m boyunda ve 78 kg ağırlığındadır. Sağ ayaklı olan Goncharova, orta oyuncu pozisyonunda oynamaktadır.

İlgini Çekebilir!  Blair Williams

Goncharova, voleybola 12 yaşında başladı. 2007 yılında Ukrayna kadın milli voleybol takımına seçildi. 2010 yılında Rusya kadın milli voleybol takımına transfer oldu.

Goncharova, Rusya kadın milli voleybol takımı ile 2010 yılında Avrupa Şampiyonası, 2011 yılında Dünya Şampiyonası ve 2012 yılında Olimpiyat Oyunları’nda altın madalya kazandı.

Nataliya Goncharova, Rus voleybolunun en önemli isimlerinden biridir. Kariyeri boyunca birçok başarı elde eden Goncharova, Rusya kadın milli voleybol takımının en önemli oyuncuları arasında yer almaktadır.

Paylaş