Muhammed Kilic the.machine1

Muhammed Kılıç (the.machine1)

   

Muhammed Kılıç (the.machine1) Kimdir? Muhammed Kılıç (the.machine1) Boyu Kaç? Muhammed Kılıç (the.machine1) Kaç Kilogram? Muhammed Kılıç (the.machine1) nereli? Muhammed Kılıç (the.machine1) Kaç yaşında? Muhammed Kılıç (the.machine1) Vücut ölçüleri. Muhammed Kılıç (the.machine1)’in hayatı. Muhammed Kılıç (the.machine1) hakkında aklınıza gelebilecek bütün sorularınızın cevabı içeriğimizde sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlayabilirsin.

Muhammed Kılıç (the.machine1) Boyu Kaç?

Muhammed Kılıç (the.machine1) boyu 180 santimetredir.

Muhammed Kılıç (the.machine1) Kaç Kilo?

Muhammed Kılıç (the.machine1) 100 kg ağırlığındadır.

Muhammed Kılıç (the.machine1) Doğum Tarihi?

Muhammed Kılıç (the.machine1) 15 Nisan 2002 tarihinde doğmuştur.

İlgini Çekebilir!  Salt Papi

Muhammed Kılıç (the.machine1) Biyografisi ve Hayatı

15 Nisan 2002 doğumlu 20 yaşındadır. 6 yaşından beri sporla ilgilenmektedir. Babası MMA (Mixed martial art) dövüş sanatlarını uzun senelerdir yaptığı ve antrenörü olduğu için 4 sene bu spor ile ilgilenmiştir. Bir yandan vücut geliştirme yapıp bir yandan dövüş sporları ile ilgilendikten sonra atletizm, futbol gibi sporları yine uzun zaman yapmıştır. 12 yaşında kendini vücut geliştirme sporu ile bulmuştur. Ve ekstradan yaptığı mma ile birlikte yürütmeye devam etmiştir. 16 yaşında itibaren mmayi bırakıp sadece vücut geliştirme sporuna yönelmiştir.

Yüksek hedefleri olan bu uğurda çalışan Muhammed camiada’ki önemli sporcularla iletişim kurmuş kendini bir cok konuda kanıtlamıştır. Türkiye şampiyonu olan, genç başarılı antrenör Ali Alper Ergin ile 16 yaşında sosyal medyadan tanıştıktan sonra Ali Alper in öğrencisi olmuştur. 4 senedir birlikte çalıştıkları Ali Alper Ergin ile birlikte şuanda Türkiye şampiyonasına hazırlanıyorlar. Sosyal medya üzerinde geçtiğimiz aylarda Shredded Brothers ile tanışan Muhammed @take_hiq ile sponsorluk imzalamış aileye katılmıştır.

İlgini Çekebilir!  Vega Thompson

Muhammed Kılıç (the.machine1) instagram

Paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir